Czwartek, 18 lipca 202418/07/2024
690 680 960
690 680 960

Od najbliższej soboty podróżni polecą do Londynu codziennie z lubelskiego lotniska

Już od najbliższej soboty, 9 grudnia, z Portu Lotniczego Lublin będzie można codziennie polecieć do Londynu. Do tej pory podróżni mogli skorzystać z lotów na lotnisko Luton pięć razy w tygodniu, teraz dochodzą dodatkowe połączenia oferowane we wtorki i soboty przez linię lotniczą Ryanair.

Oferta będzie obowiązywała w całym okresie świąteczno-noworocznym, aż do 13 stycznia. Codzienne loty będą obowiązywały od najbliższej soboty.

– Połączenie z Wyspami Brytyjskimi od samego początku działalności lotniska jest ważnym kierunkiem naszej aktywności. Cieszy się ono niezmiennie ogromnym powodzeniem wśród pasażerów. Jestem przekonany, że nasza oferta dodatkowych lotów, w tym wyjątkowym czasie spotkań i rodzinnych odwiedzin, spotka się z życzliwym przyjęciem mieszkańców Lubelskiego – mówi prezes Portu Lotniczego Lublin Andrzej Hawryluk.

To nie jedyna dobra wiadomość płynąca z Portu Lotniczego Lublin. Chociaż do końca roku pozostał jeszcze prawie miesiąc już teraz wiadomo, że lubelskie lotnisko obsłużyło więcej pasażerów niż w całym ubiegłym roku. W 2023 roku było to 330 tysięcy osób, a już po 11 miesiącach, na koniec listopada br., dane statystyczne pokazały, że liczba pasażerów wyniosła blisko 376 tysięcy pasażerów.

Szczegółowe informacje dotyczące oferty połączeń lotniczych z Portu Lotniczego Lublin dostępne są na stronie internetowej: www.airport.lublin.pl

14 komentarzy

  1. nie ma takiego miasta jak Londyn,jest lądek,lądek zdroj

  2. luton i stanstead o nie londyn, jakby ladowal na heathrow albo city to tak,

  3. Kiedy loty do Honolulu..?

  4. Loty codziennie to fajna sprawa tylko o cenach biletów lotniczych nie ma słowa. Horendalnie wysokie.

  5. A kiedy powrócą loty do holandii

  6. Dortmund Kolonia Dusseldorf też powinny być

  7. Kiedy loty do Eindhoven ???

  8. Lotnisko jest w Świdniku

  9. Kiedy loty do Eindhoven w Nl ???

  10. Kiedy wreszcie loty do Eindhoven w Nl ???

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport