690 680 960

Na oczach policjantów wjechał w płot i dachował. Młody kierowca był pijany

Ford na zakręcie wypadł z drogi, staranował ogrodzenie i zaczął koziołkować. Kierowca był pijany i nie miał uprawnień. Wszystko wydarzyło się tuż przed jadącym radiowozem.

W nocy z soboty na niedzielę funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Urszulinie patrolowali okoliczne drogi. Około godziny 1:15, gdy przejeżdżali radiowozem przez ul. Chełmską, dostrzegli jadącego z nadmierną prędkością forda. Po chwili, na łuku drogi, auto wypadło z drogi, zjechało na pobocze i uderzyło w ogrodzenie znajdującej się obok posesji.

Następnie pojazd przekoziołkował i zatrzymał się na boku. Funkcjonariusze natychmiast pobiegli do rozbitego pojazdu, udzielić kierowcy pomocy. Jak się okazało, 20-latek z gminy Urszulin, jak też jadący z nim 19-letni pasażer, nie doznali obrażeń ciała.

Szybko ustalono, że nie tylko nadmierna prędkość przyczyniła się do zdarzenia. Mianowicie badanie alkomatem wykazało, że kierowca miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo, poruszał się pojazdem bez wymaganych do tego uprawnień.

Niebawem 20-latek stanie przed sądem, gdzie odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości, kierowanie bez wymaganych do tego uprawnień i spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

51

(fot. policja)
2017-08-14 21:26:08

18 komentarzy

  1. 20 lat i jak mózgu u niego nie było tak i pewnie później też nie będzie…

Kursy walut

  • USD 4.5111zł 0.02%
  • GBP 5.4497zł -0.08%
  • EUR 4.6884zł -0.23%
  • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…