690 680 960

Obywatel Chin przesadził z prędkością. Toyota na minuty wypadła z drogi, pasażerka trafiła do szpitala (zdjęcia)

O tym, że wieczorami na drogach potrafi być ślisko, przekonał się kierowca toyoty. Stracił panowanie nad pojazdem, a auto zatrzymało się w zaroślach.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 17:10 na drodze powiatowej łączącej Klementowice z Karmanowicami w powiecie puławskim. Służby ratunkowe zostały zaalarmowane o wypadku samochodu osobowego. Na miejscu interweniowała straż pożarna z JRG w Puławach i OSP w Karmanowicach i Wąwolnicy, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący toyotą 34-letni obywatel Chin nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków. W wyniku tego stracił panowanie nad pojazdem. Auto wypadło z drogi i zatrzymało się w pobliskich zaroślach.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Podróżującą toyotą 29-latkę przetransportowano do szpitala. Na szczęście kobieta nie doznała poważniejszych obrażeń ciała i policjanci zakwalifikowali całość jako kolizję.

(fot. OSP Karmanowice)

15 komentarzy

 1. Ile ten Panek ma aut że co chwila się słyszy o kolizji któregoś? Nie wytłukli wszystkich jeszcze? AC na to musi kosztować majątek.

 2. No .urwa Chynczyyyk !!!:)

 3. Wychodzi na to, że Lublin to światowe miasto…Dziś Chińczyk, wczoraj Uzbek…

  • W Lublinie robi się tęczowo, i żółte twarze i czarne i białe. Jednym słowem kolorowo.

   • Jeszcze trzeba zauważyć że biały do tego „kolorowo” nie należy i to kolorowo się go pozbędzie jak tylko będzie silnejsze.

  • A myślisz, że dlaczego najwięcej zakażeń wirusem jest w lubelskim? no pomyśl. Nawiozą czarni tego świństwa, żółci etc. i mamy to co mamy.

   • ☆☆☆⭐⭐⭐

    Coronawirus to nic, co te biedne studentki zrobią jak im wyjdzie dodatni hiv. Rodzice będą dumni, że ich pociecha z miasta coś wyniosła

 4. A jaki mandat? Nie dali zdjęcia policjanci? I choć „Chińcyki trzymają się mocno”, to padłby blady strach na współziomków.

 5. Zarówno Karmanowice jak i Klementowice leżą w powiecie pulawskim nie opolskim . Karmanowice należący do gminy Wąwolnica a Klementowice do Kurowa . Redakcja błąd .

  • Zgadza się. Tak też miało być, zwłaszcza, że materiał przypisany jest do powiatu puławskiego. Sami nie wiemy, skąd to Opole się wzięło.

   Pozdrawiamy

 6. Chińczycy nie płacą mandatów? Bo policja nie poinformowała. W takim razie panki można rozbijać.

 7. Może chciał zrobić driffft 😀

 8. Może chciał zrobić driffft 😀

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Największy w Polsce Festiwal Sztuki Iluzji
Rajd rowerowy Tour de Lubelskie w Janowie Lubelskim
Mieszkańcom – w podzięce za solidarność czyli festyn na rozpoczęcie wakacji
Lato Wita Nas czyli festyn rodzinny w Trzeszczanach
Biesiada Rodzinna w Wólce Plebańskiej