Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Obywatel Chin przesadził z prędkością. Toyota na minuty wypadła z drogi, pasażerka trafiła do szpitala (zdjęcia)

O tym, że wieczorami na drogach potrafi być ślisko, przekonał się kierowca toyoty. Stracił panowanie nad pojazdem, a auto zatrzymało się w zaroślach.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 17:10 na drodze powiatowej łączącej Klementowice z Karmanowicami w powiecie puławskim. Służby ratunkowe zostały zaalarmowane o wypadku samochodu osobowego. Na miejscu interweniowała straż pożarna z JRG w Puławach i OSP w Karmanowicach i Wąwolnicy, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący toyotą 34-letni obywatel Chin nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków. W wyniku tego stracił panowanie nad pojazdem. Auto wypadło z drogi i zatrzymało się w pobliskich zaroślach.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Podróżującą toyotą 29-latkę przetransportowano do szpitala. Na szczęście kobieta nie doznała poważniejszych obrażeń ciała i policjanci zakwalifikowali całość jako kolizję.

(fot. OSP Karmanowice)

15 komentarzy

 1. Ile ten Panek ma aut że co chwila się słyszy o kolizji któregoś? Nie wytłukli wszystkich jeszcze? AC na to musi kosztować majątek.

 2. No .urwa Chynczyyyk !!!:)

 3. Wychodzi na to, że Lublin to światowe miasto…Dziś Chińczyk, wczoraj Uzbek…

  • W Lublinie robi się tęczowo, i żółte twarze i czarne i białe. Jednym słowem kolorowo.

   • Jeszcze trzeba zauważyć że biały do tego „kolorowo” nie należy i to kolorowo się go pozbędzie jak tylko będzie silnejsze.

  • A myślisz, że dlaczego najwięcej zakażeń wirusem jest w lubelskim? no pomyśl. Nawiozą czarni tego świństwa, żółci etc. i mamy to co mamy.

   • ☆☆☆⭐⭐⭐

    Coronawirus to nic, co te biedne studentki zrobią jak im wyjdzie dodatni hiv. Rodzice będą dumni, że ich pociecha z miasta coś wyniosła

 4. A jaki mandat? Nie dali zdjęcia policjanci? I choć „Chińcyki trzymają się mocno”, to padłby blady strach na współziomków.

 5. Zarówno Karmanowice jak i Klementowice leżą w powiecie pulawskim nie opolskim . Karmanowice należący do gminy Wąwolnica a Klementowice do Kurowa . Redakcja błąd .

 6. Chińczycy nie płacą mandatów? Bo policja nie poinformowała. W takim razie panki można rozbijać.

 7. Może chciał zrobić driffft 😀

 8. Może chciał zrobić driffft 😀