Na obwodnicy Lublina auto uderzyło w bariery linowe

W czwartek po południu na obwodnicy Lublina auto osobowe uderzyło w bariery linowe. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Do zdarzenia doszło w czwartek przed godziną 17 na obwodnicy Lublina, na odcinku pomiędzy węzłami Węglin a Szerokie, na pasie w kierunku Zamościa. Kierujący autem osobowym marki Renault, stracił panowanie na pojazdem, który następnie zjechał z pasa ruchu i uderzył w bariery linowe.

Na miejscu interweniowała straż pożarna oraz policja. Jak się okazało w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Na miejscu pracuje służba drogowa, która zabezpiecza teren kolizji. Policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia.

2017-07-20 17:38:53
(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

33 komentarze

 1. Ale jakie piękne uszkodzenia po tych linach. Na barierach to by się prześliznął a nie rozpruł .
  No ale to dla bezpieczeństwa.

  • Ech… kompletnie się nie znasz się, a wypowiadasz jak ekspert… Bariery nie mają za zadanie aby się samochody po nich ślizgały ale aby jak najbezpieczniej i najefektywniej przejąć od pojazdu energię kinetyczną. Linki są dużo bardziej bezpieczne, wytrzymałość mają co najmniej jak bariera stała „starego typu”, a ponadto dodatkowe zalety, podam 2 które może coś Ci unaocznią:
   1. od linek dużo trudniej się odbić – „ślizgnąć się” jak raczyłeś określić – śliźniecie często kończyło się odbiciem = wpadnięciem pod przejeżdżający pojazd.
   2. linki nigdy nie wbiją Ci się do środka auta, bariera starego typu już tak – patrz: wypadek Kubicy.

 2. W większości przypadków to oponki typu „a jeszcze jeden sezon przelata” ,ciężkie kopyto i nieodłączny telefon przy uchu .Widzieliśmy dzisiaj takiego zawodnika na obwodnicy ,woda nie nadążała odpływać i momentami samochód zachowywał się jak na lodzie więc 60-70 km/h w zupełności wystarczy do tego boczne podmuchy a tu z boku kolo „mieczysławem” lekko ponad 100 i telefonisko przy bani .No i efekty widać .

  • Rozumiem ze masz suszarkę i zmierzyłes mu prędkość skoro podajesz ile jechał. Polska mentalność nie wiem,ale się wypowiem

   • Ech, niektórzy to bez „radara” nie potrafią ocenić prędkości. Mieć nadzieję należy, że rozmiaru majtek w sklepie nie oceniają na przyrządzie do noszenia.

 3. A ja się z Tobą zgadzam, ten odcinek obwodnicy ma kiepską nawierzchnie. Koła boksują jak przy kapciu i potrafi znosić. Dodam specjaliści że mam roczny samochód i z zawieszeniem wszystko gra. Nie mówię że jest to nie możliwe przejechać tamtędy jednak zdecydowanie czegoś brakuje.

 4. Chwilę wcześniej było oberwanie chmury i widoczność zerowa, jechałem w przeciwnym kierunku

  • Dokładnie Bartek mogło tak być bo nawierzchnia jest tam normalna nie jestem miszczem ale potrafię przycisnąć i nie miałem tam nigdy problemu z autem niewiele ponad 120 ( oj tam o jtam więcej nie było no może 140 ) i bez żadnych problemów.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7145zł 0.08%
  • GBP 5.2607zł 0.6%
  • EUR 4.5176zł 0.18%
  • CHF 4.0959zł -0.72%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja
  Fabryka Piosenki dla zakochanych
  Przez świat. Spotkania z podróżą znów na żywo w Chatce Żaka!
  Wystawa „W poszukiwaniu genius loci roztoczańskiego brzmienia”