Czwartek, 25 kwietnia 202425/04/2024
690 680 960
690 680 960

Ukradli meble ogrodowe. Łupem umeblowali swoją „bazę”

Pamiętacie zabawę w „bazę”? Zatrzymani przez policjantów młodzieńcy będą pamiętać ją przez lata. Nastolatkowie wpadli w ręce mundurowych, po tym jak ukradli z terenu jednej z posesji meble ogrodowe i wyposażyli nimi swoją „bazę”.

Nieznani sprawcy pod nieobecność domowników z jednej z posesji w miejscowości Rakowiska ukradli meble ogrodowe. Właściciel wycenił straty na kwotę około 4 tys. złotych.

– Sprawą zajęli się policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu, którzy szybko ustalili personalia osób mogących mieć związek ze sprawą. Okazali się nimi czterej nastolatkowie w wieku od 14 do 16-lat, mieszkańcy gminy Biała Podlaska – informuje st. asp. Barbara Salczyńska – Pyrchla z bialskiej Policji.

Jak się okazało nieletni ukradli krzesła oraz stół, a następnie przenieśli je do pobliskiego lasku, gdzie urządzili sobie „bazę” do spędzania wolnego czasu.

– Meble wróciły już do właściciela, natomiast sprawą nieletnich zajmie się Sąd Rodzinny i Nieletnich. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności tej sprawy, w tym pochodzenie pozostałych przedmiotów znajdujących się w „bazie nastolatków” – wyjaśnia st. asp. Barbara Salczyńska – Pyrchla.

2017-07-20 13:23:58
(fot. Biała Podlaska)

9 komentarzy

  1. Rakowiska…

  2. Dzieci śmieci…

  3. Ja jednak bym wrócił do milicyjnych pałek tzw.blondynek.Po 5 na każde plecy,krzywdy nie zrobią,ale w pamięci pozostaną na długo.

  4. To ci z Rakowisk nie siedzą?

  5. Znowu te Rakowiska??? Co to za miejscowość…

  6. czy znaleziono przy nich drewniane szable/miecze, bazę trzeba było bronić, he

  7. 4 tys takie meble, niezle Go fantazja poniosła.

  8. OK 2000 warte, taki drewniany komplet kupiłem kiedyś w obi tak to robi.

Z kraju