Obładowany towarem złodziej usiłował uciec z Biedronki. Po chwili leżał obezwładniony na podłodze

Dzisiaj rano w Biedronce przy ul. Wolskiej w Lublinie, jeden z klientów usiłował wyjść z zakupami, nie podchodząc do kasy. Miał pecha, gdyż na zakupach był policjant.

Zdarzenie miało miejsce w środę kilkanaście minut po 7 rano w sklepie Biedronka przy ul. Wolskiej w Lublinie. Jak opisuje zdarzenie nasza czytelniczka, wchodząc do sklepu zauważyła, jak idący przed nią mężczyzna dostrzegł, że jeden z klientów usiłuje opuścić sklep, wychodząc wejściem. Zablokował mu drogę, jednak ten stał się agresywny i zaczął się z nim szarpać oraz chciał go uderzyć.

Mężczyzna jednym chwytem obezwładnił złodzieja, który po chwili grzecznie już leżał na sklepowej podłodze. Jak się po chwili okazało, mężczyzną tym, był zmierzający do pracy policjant z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, który zaszedł do sklepu celem kupna śniadania.

– Funkcjonariusz po obezwładnieniu agresywnego złodzieja, powiadomił o wszystkim dyżurnego, który na miejsce przysłał patrol. Złodziej został ukarany mandatem karnym – wyjaśnia nam Kamil Karbowniczek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

p1

zxxmz

2017-02-22 09:47:15
(fot. nadesłane aplikacja mobilna)

Zobacz również

41 komentarzy

 1. Brawo on !

  • A może ktoś wspomni o tej kasjerce ktöra wpore zaregowała i goniła goście przetrzymała gościa aż policjant się pijawił któremu chwała za toto ale jak bym nie kasjerki było by po temacie

  • Pokażcie mordę złodzieja, twarze takich osób powinny być pokazywane publicznie!! I dostępne 24h/d w specjalnym serwisie. Byśmy mogli wszyscy wiedzieć na kogo zwracać uwagę. Do tego sklepy mogły by wykorzystać wizerunek do systemu rozpoznającego twarze , który by wychwytywał złodzieja na sklepie i wtedy już kolejne osoby mogła by obserwować zachowanie osób o podwyższonym ryzyku. Dało by to dodatkowe miejsca pracy i zmniejszyło by ilośc kradzieży 🙂 Idąc dalej tym krokiem , odciążamy sądy od błahych spraw, nie powstają koszty związane z interwencją Policji, a Policja ma więcej czasu na zajmowanie się poważniejszymi sprawami. To doprowadza też do tego, że wszystkim żyje się lepiej 🙂 Tylko korzyści tylko z pokazania twarzy ludzi karanych za przestępstwa!! 🙂

 2. Dobrze że nie miał mu kto rano kanapek do pracy zrobić ; )

 3. Jaki wygolony celebryta 🙂

  • To Majami z Pitbulla

  • No i po co taki idiotyczny komentarz? Pewnie Twoja praca trudniejsza i wazniejsza. Ludzie, doceńcie ich prace, bo jest trudna i stresująca!

   • Moja praca jest bardziej stresująca,trudniejsza i ważniejsza. Nie dość, że muszę dotrzeć do każdej owieczki to jeszcze muszę pomagać Mietkowi w łapaniu przestępców.

 4. To się wyleżał w Bidrze. Brawo Agent!

 5. Ciekawe co chcial kupic na śniadanie skoro juz taki dokładny jest opis zajścia.

 6. moze wydaje sie wam , ze komentarze ktore piszecie sa smieszne albo aroganckie , dokuczliwe lub chamskie , ale prawda jest jedna – to jest Wasz osobisty portret psychologiczny – nie wierzysz – pomysl – jezeli nie potrafisz -jest z toba zle –

  • Ludzie wyjmijcie w końcu te kije z tyłków i przestańcie tak narzekać – na te wasze pokrzywione twarze na ulicach, w sklepach i wszędzie indziej też już się patrzeć nie da. I jeszcze chcesz kogoś upominasz żeby zrównać do siebie nudziarzu. Miłego dnia 🙂

   • Maciek,twoje gadanie przypomina mi bełkot niektórych „dowartościowanych” za komuny

  • Masz jakiś problem z myślnikami???

 7. Brawo dla policjanta. Tacy przywracają wiarę w fakt, że nie wszystko jeszcze stracone. Dać mu premię (na śniadanie).

 8. co to jakiś komandofoka go dusi?
  przynajmniej obezwładnić potrafi, reszta darmozjadów aby czeka by mandacik wlepić czyhając w ukryciu

 9. komisariat na Kunickiego – najlepsze inwestycja Lublina ostatnich lat

 10. Mamdat kara ze hoho jutro bedzie w innym sklepie kradł do sprzątania ulic przez rok . tak powinna pracować policja

 11. Dobre zmiany , a miało być lepiej

  • No właśnie. Jest gorzej. Nawet bezkarnie kraść już nie można. Nie tylko obywatelom ale nawet sędziom. Co to się panie porobiło.

 12. Brawo dla Policji ?

 13. I tak sąd wypuści złodzieja

 14. Na zapupy chodzi sie z imunitetem.to co policjant przyjechal radiowozem na zakupy

  • A ty jesteś kretynem który nie potrafi czytać, zaszedł do sklepu a radiowóz pewnie przyjechał do złodzieja ale tak trzeba wtrącić swoje 3 grosze eh aż się nie dobrze robi od takie pustych komentarzy, w mózgu też tak pusto ? Chciałeś zabłysnąć ? Nie udało się ? proponuje zamknąć się na drugim razem bo naprawdę poziom twojej inteligencji jest zerowy ani policjant nie ma munduru ani nie przyjechał radiowozem ale pewnie do takiego pustaka jak ty i tak nie dotrze to.

   • Porażka, zgadzam się z Twoim komentarzem, ludzie są naprawdę tępi, że jak policjant złapał to musi być na służbie i radiowozem a u góry wyraźnie pisze że zaszedł do sklepu w drodze do pracy (po cywilnemu dla nie kumatych) i obezwładnił złodzieja oraz zawiadomił dyżurnego (który przysłał radiowóz, oczywiście dla nie kumatych). Pozdrawiam

 15. Siemba??

 16. Chłopina się z bucem oszarpał a tamten dostał mandat ,lepiej jak by mu gumą przyp….

 17. Zuch policjant , medal mu !

 18. Wygląda jak Miami z Pitbulla 😀 Ale brechta.

 19. Policjant bohaterem biedronki chwała mu hahahaha pewnie jakby kasjerka nie biegła za nim i by nie krzyczała to by go nawet ten „Bohater” nie złapał

 20. Z treści wynika, że kolesia obsługiwało co najmniej 3 policjantów. No i chyba trochę nie uważali na zajęciach z prawa. Przecież ten koleś nie powinien być ukarany mandatem. On dopuścił się przestępstwa – kradzieży rozbójniczej. Przecież ukradł a później stosował przemoc.
  art. 281 KK „Kto, w celu utrzymania się w posiadaniu zabranej rzeczy, bezpośrednio po dokonaniu kradzieży, używa przemocy wobec osoby lub grozi natychmiastowym jej użyciem albo doprowadza człowieka do stanu nieprzytomności lub bezbronności, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.”

 21. Ja bym sie wtedy rzucil na tego „policjanta” 🙂

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8359zł 1.04%
  • GBP 4.9195zł 0.89%
  • EUR 4.5055zł 0.57%
  • CHF 4.1902zł 0.82%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Fura z kapelą na pokładzie znów wyruszy w drogę. Odwiedzi kilkanaście miejscowości
  Rusza nabór do drużyny Tytanów Lublin
  Festyn Osiedlowy XIX Dzień Węglina
  Teatralny Weekend w Lublinie (PROGRAM)
  Pole obsadzone ziemniakami czeka. W skansenie odbędą się wykopki