Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Obaj mieli zielone, jeden zatrzymał się na barierkach

Zignorowanie sygnalizacji świetlnej było przyczyną popołudniowego zdarzenia na al. Kraśnickiej w Lublinie. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło w piątek po południu na al. Kraśnickiej w Lublinie, w rejonie skrzyżowania z ulicą Roztocze. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe: ford i renault. W wyniku tego, jedno z aut, wytrącone zostało z toru jazdy i wjechało na bariery energochłonne dzielące pasy jezdni.

Na szczęście w zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, przyczyną było zignorowanie przez jednego z kierowców biorących udział w zdarzeniu sygnalizacji świetlnej. Jednak żaden z nich się do tego nie przyznał, obaj twierdzili, że wjechali na skrzyżowanie na zielonym świetle.

Który z kierowców zawinił, wyjaśni policyjne dochodzenie. Przez ponad godzinę ruch na al. Kraśnickiej w kierunku Kraśnika był znacznie utrudniony. Tworzyły się spore korki.

Obaj mieli zielone, jeden zatrzymał się na barierkach
Obaj mieli zielone, jeden zatrzymał się na barierkach
Obaj mieli zielone, jeden zatrzymał się na barierkach
(fot. lublin112)

(fot. nadesłane)

2015-03-13 21:03:05

17 komentarzy

 1. Ten z forda to obrońca toru……..

  • Nawet jeśli tak jest, to co z tego wynika?

   • Przeciwnik Idiotów a nie toru

    Co z tego? A to, że szybką jazdę ma się we krwi. Widzę jak jeździ na codzień kolega, który był bywalcem toru. Tor jest dla niego wymówką do agresywniejszej szybszej jazdy,bo „jeździ bezpiecznie”. Drugi obrońca toru to pewien taksówkarz z Dożynkowej.
    Zawsze myślałem, że tor jest OK, bo przecież gdzieś trzeba się potrenować, ale to jest miejsce, gdzie ludzie nabierają złych nawyków.
    Chcecie toru to pokażcie, że potraficie zachować się na drodze.

  • ja tez walcze o TOR dla Lublina

   A co ma budowa TORU do calej sytuacji? Idiotyczne myslenie kazdy moze miec wypadek-kolizje nie zaleznie w obronie czego walczy 🙂 nie ograniczaj sie czlowieku do minimum 🙂

  • gdyby był tor, to nie doszło by do tej strasznej tragedii… ps ciekawe który jest daltonistą, winnego wysłałbym na przymusowe badanie wzroku.

 2. właśnie ? ośle jeden 😛

 3. Ja to lubię artykuły o motocyklistach,którzy giną na miejscu.

 4. Ze tor mu nie potrzebny bo rozwalił samochód 😀

 5. W trakcie zdarzenie światło na skrzyżowaniu od strony kraśnika było czerwone. , bez strzałki w prowoskręt bo chciałem skręcać do tesco .
  Resztę chyba można ustalić jakie było w danej chwili .

 6. Chichot Losu !!!

  A ja uważam, że jak byle samochodzik dał radę wskoczyć na barierkę to są one zdecydowanie za niskie. 🙂

 7. hahahaha ciekawy widok kopara opada 😀

 8. Tak to wina tych co nie zainstalowali 15-tu sygnalizacji świetlnych na torze Lublin.To by wtedy była prawdziwa nauka jazdy,a nie tylko jak krowa w te i nazat butem w pedał.

  • To pewnie wina swiatelek cos się rozregolowalo:-) albo redbull nie zadzialał do końca bądź przestał juz działać…