Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

O.S.T.R. kolejnym artystą, który zagra na Juwenaliach Politechniki Lubelskiej

Coraz mniej czasu pozostało do rozpoczęcia tegorocznych Dni Kultury Studenckiej w Lublinie. Organizatorzy Juwenaliów Politechniki Lubelskiej zdradzili kolejne szczegóły imprezy.

Samorząd Studencki Politechniki Lubelskiej zdradza kolejne szczegóły zbliżających się Juwenaliów. W piątek 10 maja na scenie pojawi się pochodzący z Łodzi polski raper i freestyle’owiec O.S.T.R. Jest on członkiem zespołów: Tabasko, Skill Mega, Killing Skills i Beat Brothers. Wraz z producentem muzycznym Emade współtworzy projekt pod nazwą POE. Współpracował ponadto m.in. z wykonawcami, takimi jak: SOFA, Warszafski Deszcz, Hades, Tede, Fokus, DonGURALesko, Fu, Pezet, Sistars oraz Slums Attack.

W 2011 został sklasyfikowany na 4. miejscu listy 30 najlepszych polskich raperów według magazynu Machina. Rok później w kolejnym rankingu tegoż pisma wybrano go najlepszym polskim producentem hip-hopowym. W styczniu 2014 otrzymał tytuł Artysty Dekady w Plebiscycie WuDoo i Hip-hop.pl. 22 lutego 2019 roku miała miejsce premiera nowego albumu artysty, zatytułowanego „Instrukcja Obsługi Świrów”.

Juwenalia Politechniki Lubelskiej odbędą się w dniach od 8 do 11 maja. Tradycyjnie już rozpocznie je barwny korowód studencki. Później na terenach zielonych Politechniki Lubelskiej odbywać się będą koncerty. Nie zabraknie też wydarzeń towarzyszących, które już 11 kwietnia rozpocznie Przegląd Kapel Studenckich. Wcześniej już informowaliśmy, że w czwartek 9 maja wystąpi Quebonafide w piątek 10 maja Paluch a w sobotę 11 maja Organek.

(fot. lublin112)

3 komentarze

 1. B.i.m.m.e.r i e.60. 5.3.5.d też zagra na :
  -fujarce?
  -nerwach?
  -niczym?
  -czy spali się ze wstydu?

 2. Hip hop i disco polo to muzyka dla ludzi z niewysokim poziomem inteligencji i niezbyt wygórowanym ambicjami, w sam raz zatem dla obecnych żaków, a przyszłych operatorów kas fiskalnych w hipermarketach…

 3. Tolek discopolek

  Kiedy coś bardziej ambitnego: boys, classic, skarner, Milano,akcent