O krok od tragedii na stacji paliw w Lublinie. Mężczyzna oblał się paliwem i odpalił zapalniczkę

Dramatyczne wydarzenia na jednej z lubelskich stacji paliw. Niezrównoważony psychicznie mężczyzna usiłował podpalić zarówno siebie, jak też cały obiekt. Bohatersko zareagowali świadkowie.

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek wieczorem na stacji paliw przy ul. Mełgiewskiej w Lublinie. Około godziny 21:50 pod jeden z dystrybutorów podszedł bosy mężczyzna, który następnie zaczął rozlewać wokół paliwo. Po chwili oblał też siebie i wyciągnął zapalniczkę. Gdy usiłował ją zapalić, zareagowali inni klienci stacji.

Mężczyzna został błyskawicznie obezwładniony, zaś powiadomieni o wszystkim pracownicy ochrony zatrzymali 30-latka do przyjazdu policji. Na miejscu interweniowała też straż pożarna i zespół ratownictwa medycznego.

W asyście funkcjonariuszy mężczyzna został przetransportowany do Szpitala Neuropsychiatrycznego przy ul. Abramowickiej. Tam zostanie zbadany przez lekarzy psychiatrów. Policjanci ustalają teraz motywy działania 30-latka.

(fot. lublin112)
2017-09-11 23:03:16

39 komentarzy

 1. pożeracz hot-dogów

  Hot-dog mu nie podszedł i go poniosło 🙂

 2. A szkoda bo nieroby z tej stacji niechca lać benzyny a od tego są. Denerwuje mnie ta stacja bo atoi 3 chłopa do lania wahy i stoja i sie patrzą po co oni tam są?

  • Leszek stały klient

   Jest jedn pracownik do obslugi lpg i placu.Nie wiem gdzie tankujesz ale zwykle na stacjach obowiazuje samoobsluga i nie szukaj dziury w całym bo tam pracują normalni ludzie. Są grzeczni,uprzejmi na stacji i w koło jest czysto i schludnie.Pracowała kiedyś taka niemiła i brzydka blondynka której sie wydawało że jest gwiazdą ale już od dawna jej nie ma.

  • A co ? Dwie lewe rączki Bozia dała ? Jak się nie podoba to obok jest stacja. Facet sam sobie nie potrafi zatankować auta ? A wiesz chociaż z której strony masz kierownice ? Czy może miedzy czasie jak Tobie tankować obsługa będzie chcesz sprawdzić gazetkę z promocjami na rurki i męskie torebki z cekinami ? Żal mi takich ludzi.

  • To zmień stacje;-)

 3. wszyscy tacy biznesmeni

 4. A czy kartę Vitay posiadał ? A może hotdoga? Albo płyn do spryskiwaczy ?

 5. Taa ja sobie sam tankuje leci na siłe do mnie i pie****i o wyzszości 98 nad 95 a byłem świadkiem jak babce niechciał zatankować gazu bo … Deszcz padał i niechciało mu się wychodzić .

  • Pracownik jest właśnie od tego żeby sprzedawać droższe paliwo. Wczoraj się urodziłeś ?
   A deszcz – rozróżniamy deszcz i burze o która chodzi Podczas wyładowań atmosferycznych nad stacja nie wolno tankować lpg Ale oczywiście jak to zwykle była – nie znam się , a wypowiem się

 6. To samo robi teraz z Polską ten żoliborski nekrofil i szaleniec odstawiwszy leki!!!

 7. Aha czyli pracownik siedzący w srodku i krzyczący podczas deszczu Pani sobie sama naleje jest ok?

  • Sądząc po zainteresowaniu daną sytuacją z Pana strony nie śmiem wątpić ze sam by Pan darł się ze zatankować sobie nie umie Klienci sami potrafią tankować gaz , twym kobiety bardziej są do tego skłonne niż PAN . Przechodząc już na TY, powiem ze nie znasz klientki która sobie tankowali w danej chwili i nie wiesz ze to stała pani. Z pewnością wymieniała by tobie koła w samochodzie , sprawdziła olej i płyny. Tak , ta pani potrafi. Wiec wykazanie zainteresowania przez pracownika do pani było na miejscu. Popracuj sobie Leszku z klientami i wtedy się wypowiadaj negatywnie bądź pozytywnie o pracownikach. Bo nie sposób kogoś oceniać po jednej sytuacji. Bardzo płaskie myślenie. Myśle ze jak będzie tobie potrzebna pomoc to nie znajdzie się NIKT kto by chciał tobie udzielić tej pomocy. Pozdrawiam i życzę udanego dnia

Kursy walut

 • USD 4.5066zł -0.22%
 • GBP 5.4151zł 0.02%
 • EUR 4.6684zł -0.28%
 • CHF 4.7421zł -0.06%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej