Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Motocyklista wjechał w tył skody, czołowo zderzył się z volvo. Dwie osoby w szpitalu

Niezachowanie bezpiecznej odległości od jadącego z przodu pojazdu miało być przyczyną groźnego wypadku w Komarnie. Motocyklista zderzył się z dwoma samochodami osobowymi.

Do wypadku doszło w niedzielę o godzinie 13:55 w miejscowości Komarno w powiecie bialskim. Na drodze wojewódzkiej nr 811 Biała Podlaska – Konstantynów zderzyły się trzy pojazdy: motocykl i dwa samochody osobowe. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem 35-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej, najprawdopodobniej w wyniku niezachowania bezpiecznej odległości od jadącego przed nim pojazdu, uderzył w tył skody. Następnie jednoślad odbił się, zjechał na przeciwległy pas jezdni i czołowo zderzył się z jadącym z naprzeciwka volvo.

W wyniku wypadku kierowca motocykla oraz jego pasażerka doznali obrażeń ciała i zostali przetransportowani do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. policja)
2017-09-12 00:02:02

6 komentarzy

  1. na pewno pasażerka mocno trzymała go tam gdzie lubi. Zdrówka

    • i co zazdrościsz, że przez pół godziny musisz siedzieć na prawicy aby zdrętwiała żeby było jak z nieznajomym

  2. Zapewne patrzył w lusterka.

  3. szybciej !!!

  4. Ha ha … ale mi przykro 🙂

  5. A mnie jest przykro że tyle starań i poszło na marne.
    Mogli przecież zasilić liczne szeregi aniołków to i ja bym zarobił, i ksiądz proboszcz.