Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Nocny wypadek na trasie Kraśnik – Urzędów. Cztery osoby trafiły do szpitala (zdjęcia)

W sobotę w nocy na trasie Kraśnik – Urzędów doszło do groźnego wypadku. Pojazd osobowy uderzył w drzewo, do szpitala trafiły cztery osoby.

Do zdarzenia doszło w sobotę po godzinie 22 na ul. Urzędowskiej w Kraśniku. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy uderzył w drzewo na trasie Kraśnik – Urzędów.

Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja. Ze wstępnych informacji wynika, że osoba kierująca pojazdem osobowym marki Volkswagen, zjechała z drogi, a następnie pojazd uderzył w drzewo i przewrócił się na bok. Do szpitala z obrażeniami ciała trafiły cztery osoby.

Droga w miejscu wypadku zablokowana była przez kilka godzin. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Nocny wypadek na trasie Kraśnik – Urzędów. Cztery osoby trafiły do szpitala (zdjęcia)

(fot. Kraśnik112, nadesłane)

6 komentarzy

  1. na tej drodze trzeba chcieć walnąć w drzewo
    albo zapindalać ile fabryka dała.

  2. Zdjęcia robione chyba golarką do włosów, z jakością afrykańskich megapikseli..

  3. Auto to prawdopodobnie żeźba od Mirka chandlarza kto był na miejscu wypadku ten widział auto bez silnika na dzewie a silnik po drugiej stronie ulicy wbity w płot

  4. Za wolkno jechali.Fizycy twierdzą że przy prędkości bliskiej prędkości światła obiekty masowe moga się wzajemnie przenikać.

  5. Z tego co słyszałam wymijali auto przy dużej prędkości pod górę, a z naprzeciwka wyjechało drugie. Zniesło ich na drzewo, kto był ten widział, koszmarny widok