Niedziela, 26 maja 202426/05/2024
690 680 960
690 680 960

Nocne zderzenie dwóch audi na skrzyżowaniu. Cztery osoby trafiły do szpitali

Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu było przyczyną zderzenia dwóch aut w Lublinie. Sygnalizacja świetlna była już wyłączona.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 23:50 na Drodze Męczenników Majdanka w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Lotniczą zderzyły się dwa samochody osobowe, oba marki Audi. Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, policja oraz straż pożarna.

Jak wstępnie ustalono, kierujący pojazdem marki Audi A8 mężczyzna jechał ul. Lotniczą od strony ul. Pogodnej. Wjeżdżając na skrzyżowanie, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kobiecie kierującej Audi A6, która poruszała się Drogą Męczenników Majdanka od strony ul. Fabrycznej. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

Pojazdami podróżowało łącznie pięć osób. Cztery kobiety z audi a6 zostały przetransportowane do szpitali. Badanie alkomatem wykazało, że oboje kierujący byli trzeźwi. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

2018-09-28 08:56:40
(fot. lublin112.pl)

13 komentarzy

  1. Ładne audi, szkoda, że będą powypadkowe

  2. Ten z ósemki zawsze cwaniakował na ulicach, a okazuje się, że jeździć nie umi.

  3. Swoją droga widać postępy w projektowaniu samochodów. Odkształciło się co miało odkształcić, poduszki wystrzeliły, strefy zgniotu spełniły swoje zadanie. Wyobraźcie sobie jakby zamiast A6 byłby na miejscu starszy pojazd lub mniej zaawansowany technicznie. A8 by się na drążku skrzyni biegów zatrzymała.

  4. „Redaktor” mógłby się zdecydować czy „Audi A6” pisze z wielkiej czy małej litery. Dla jasności – nie mówię o zwrocie „marki AUDI A8”. Ponadto – podchodząc już jak purysta językowy – nie ma czegoś takiego jak marka „Audi A8”, jest marka Audi, której jeden z modeli ma oznaczenie A8.

  5. No a6 ewidentnie mocny i bezpieczny sprzęt. Jedynie blacha pogięta,. Słupki na miejscu

  6. A do tego zdarzenia ma wyłączna sygnalizacja świetlna? Po prostu posiadacze Audi A8 uważają, że zawsze i wszędzie mają pierwszeństwo.

  7. Ałdi jak psów

  8. Tylko koni żal