Poniedziałek, 24 czerwca 202424/06/2024
690 680 960
690 680 960

Niosą wsparcie sprzedawcom kwiatów. Chryzantemy ozdobią tereny miejskie (zdjęcia)

W Lublinie, Hrubieszowie, Świdniku, Kraśniku, Chełmie, Zamościu czy też Białej Podlaskiej trwają akcje mające na celu pomoc sprzedawcom oraz producentom kwiatów przeznaczonych na dzień Wszystkich Świętych. Nie brakuje też apeli do mieszkańców o to samo.

21 komentarzy

  1. Chciałem kupić ale poprosiłem o paragon. A sprzedawca do mnie wyp****j.

  2. Chciałam kupić, ale przeczytałam ten artykuł, że strajk kobiet zaleca itd. i jednak nie kupię. Dzięki za cenne informacje.

  3. Totalna bzdura, kwiaty na grobach bliskich można postawić o każdej porze roku, co oczywiście ci co odeszli mają to daleko i głęboko (około 2m) w poważaniu. Dość tej komercji związanej z dniem Zmarłych i wszystkich Świętych, którzy tymi „świętymi” wcale nie byli. Jak można tak ogłupić Naród i wprowadzić „modę” na takie ozdabianie coraz droższych pomników. Stany Zjednoczone zdecydowanie bogatsze od nas ograniczają się do płyty pamięci. Na tych pseudo Świętach niektórzy zarabiali krocie. Może to jest czas na opamiętanie. Nie życzę sobie aby za moje podatki ktoś „ozdabiał” miast.

    • Tak to już jest – ja na przykład sobie nie życzę, żeby z moich podatków rodzinom, w których żadne z rodziców nie pracuje zawodowo wypłacano 500+. Ale zarówno mnie, jak i Ciebie nikt nie pyta o zdanie.