Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zjechał seatem z drogi i uderzył w drzewo. Nieprzytomny kierowca trafił do szpitala (zdjęcia)

W sobotę wieczorem w Pszczelej Woli pojazd osobowy uderzył w drzewo. Kierowca z poważnymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 19 w miejscowości Pszczela Wola. Na drodze powiatowej z Żabiej Woli do Osmolic pojazd osobowy uderzył w drzewo.

Na miejscu interweniowała straż pożarna z Bychawy i Żabiej Woli, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Jak wstępnie ustalono, kierujący seatem mężczyzna jechał od strony Osmolic, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego pojazd wpadł w poślizg, wypadł z drogi, a następnie bokiem uderzył w drzewo.

Kierowca został uwięziony w rozbitym pojeździe, aby go ewakuować, strażacy musieli użyć specjalistycznych narzędzi ratownictwa drogowego. Nieprzytomny mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Kierujący podróżował sam. Na miejscu pracują policjanci, którzy prowadzą czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

W trakcie akcji ratunkowej droga była całkowicie zablokowana, obecnie przejezdny jest jeden pas jezdni.

(fot. lublin112.pl)

11 komentarzy

  1. Brawa dla Strażaków z OSP Żabia Wola

  2. Tam jest ograniczenie do 50km/h. Niemożliwe sby przy takiej predkosci stracić panowanie i aby byly takie obrażenia. Pewnie Jonasz grzal ile fabryka dała.

  3. prawie zdazyl na cmentarz

  4. Szybciej kur…a szybciej

  5. @lublin112 Pszczela Wola to jednak sporo kilometrów od Lublina, dlaczego więc sortując sobie aby mieć tylko wiadomości z Lublina trafiam na wsie podlubelskie, coś się Państwu miesza w tych kategoriach, pozdrawiam

    • Jest to powiat lubelski. Tak jak Dęblin w kategorii „Ryki”, ponieważ jest to powiat rycki. Tematy są podpięte pod powiaty.