Nieznany sprawca ostrym narzędziem porysował pojazdy. Szukają go policjanci (zdjęcia)

Na parkingu przy ul. Młodej Polski w Lublinie nieznany sprawca porysował kilka zaparkowanych pojazdów. Sprawą zajmują się policjanci, zaś jedna z osób poszkodowanym za naszym pośrednictwem apeluje do świadków o informacje w tej sprawie.

Do uszkodzenia pojazdów doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek lub z poniedziałku na wtorek. Jak nam przekazał jeden z poszkodowanych, nieznany sprawca porysował karoserię ostrym narzędziem. Wandal zniszczył m.in. drzwi i dach.

Okazuje się, że poszkodowanych osób jest więcej i policjanci przyjmują cały czas zgłoszenia w tej sprawie. Porysowane auta znajdowały się m.in. na parkingu w rejonie budynku przy ul. Młodej Polski 26.

Jak tłumaczył nam Czytelnik, na parkingu w pobliżu znajdują się kolejne porysowane pojazdy. Komisariat przyjął już ponad 10 zgłoszeń na ten temat. Apelujemy do osób, które mogą mieć wiedzę na temat sprawcy uszkodzeń pojazdów, o kontakt z V Komisariatem Policji w Lublinie.

(fot. nadesłane)

Zobacz również

31 komentarzy

  1. Czas najwyższy przydzielac parkingi indywidualne

  2. na pewno stał na prakingu na nie nachoniku….

    • Dobrze, ale może na czyimś miejscu, było wolne głupa przypalił że nie wiedział że czyjeś miejsce zastawia no i ma co ma.

  3. Jakiś pisowski niespełniony esbek z kompleksami, zero osiągnięć w życiu, mały ptaszek… no i poszedł wyładować swoje frustracje na samochodach bo sam żadnego nie posiada, prawa jazdy też nie. Ręce urwać przy samej d…

  4. Proponuje sprawdzić te koordynaty 51.25813925707773, 22.55440896574078, zamieszkuje tam osobnik specjalizujący się w rzucaniu jajkami w zaparkowane samochody jak i w ludzi, śmiem również wnioskować, że swojego czasu szalał z ostrym przedmiotem po parkinku na tej ulicy i rysował samochody w podobny sposób. Akurat obie sytuacje mialy miejsce calkiem niedaleko.

  5. A może znowu pan doktor z dziesiątej szaleje. Może znów się nieszczęśliwie zakochał,ale tym razem jego wybranka pochodzi z tamtych regionów miasta.Jeśli tak to przykra wiadomość dla poszkodowanych: nic mu nie zrobią,bo niepoczytalny.

  6. kiedyś w centrum samochody rysowała stara babcia z pieskiem bo jej przeszkadzały samochody w spacerach z pieskiem

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Kiermasz rękodzieła Klubu Twórców Ludowych w Puławach
Kiermasz Produktów Regionalnych w Janowie Lubelskim
Festiwal Folkloru w Janowie Lubelskim
Najbardziej kolorowa impreza zawita do Lubartowa
W Biłgoraju odbędzie się Zlot Kapel Podwórkowych