690 680 960

Nietypowa kradzież wózka inwalidzkiego ze szpitala w Puławach

Policjanci z Puław otrzymali zgłoszenie o kradzieży wózka inwalidzkiego ze szpitala w Puławach. Sprawa wyszła na jaw po opublikowaniu pewnego zdjęcia na jednym z portali społecznościowych.

Policjanci z Puław zostali powiadomieni o kradzieży wózka inwalidzkiego ze Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Puławach.

Sprawa kradzieży wyszła na jaw po publikacji pewnego zdjęcia w jednym z portali społecznościowych. Pracownica szpitala zobaczyła zdjęcie, na którym około 40-letnia kobieta siedzi na wózku inwalidzkim. Zdjęcie opatrzone było napisem „Można???”.

Pracownicy szpitala, w kobiecie siedzącej na wózku rozpoznali pacjentkę, która była zaopatrywana na SOR w ostatnich dniach października z powodu urazu nogi. Policjanci udali się do mieszkania kobiety gdzie znaleźli skradziony wózek.

– Jak się okazało, narzeczony pacjentki to „prawdziwy dżentelmen”. Nie chcąc by jego kobieta cierpiała, chodząc z bolącą nogą, „wypożyczył” wózek ze szpitala i zawiózł ją nim do domu. Z kolei za dwa dni przypadało Święto Zmarłych więc również ułatwił jej dotarcie na cmentarz, zawożąc ją tam wózkiem. Jak powiedział policjantom, po powrocie narzeczonej do zdrowia, miał zamiar zwrócić wózek do szpitala – informuje mł.asp. Ewa Rejn-Kozak z puławskiej Policji.

2017-11-07 11:17:36
(fot. pixabay.com)

9 komentarzy

 1. „Bierz teraz – nie płać do marca!”

 2. ile mu grozi?

 3. Wszystkich Świętych! Święto Zmarłych to może być w TVN

 4. Głowa potrójnie patologicznej rodziny

  A może by tak nowa ustawa: „Wózek inwalidzki +” dla każdego inwalidy finansowany z podatków.

 5. To kupa na oponie?

Kursy walut

 • USD 4.0202zł 0.73%
 • GBP 5.0656zł 0.47%
 • EUR 4.3382zł 0.34%
 • CHF 4.5982zł 0.64%

Polub nas