690 680 960

Nietrzeźwy obywatel Nigerii, świadczący usługi przewozu osób, zakończył podróż na barierach energochłonnych

W minioną sobotę nietrzeźwy obywatel Nigerii zakończył swoją podróż na drodze S17 na barierach energochłonnych. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala na badania. Wkrótce 26-latek odpowie za swój „wyczyn” przed sądem.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę po godzinie 18. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że kierowca pojazdu osobowego uderzył autem w bariery energochłonne na trasie S17, w rejonie miejscowości Sierskowola w powiecie ryckim.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Policjanci ustalili wstępnie, że 26-letni obywatel Nigerii, kierujący toyotą jadąc w kierunku Warszawy, prawdopodobnie zasnął za kierownicą i zjechał na pas zieleni, po czym uderzył w bariery energochłonne.

Jak się okazało po badaniu alkomatem, mężczyzna kierujący toyotą miał w organizmie ponad jeden promil alkoholu. Ponadto nie posiada on uprawnień do kierowania pojazdami. 26-latek został przewieziony do szpitala. Na szczęście nie doznał poważniejszych obrażeń ciała i zdarzenie skończyło się dla niego na ogólnych potłuczeniach.

Obywatel Nigerii wkrótce odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Jest ono zagrożone karą pozbawienia wolności do lat 2. Odpowie również za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym i kierowanie pojazdem bez uprawnień.

(fot. Policja Ryki)

44 komentarze

 1. W NY sobie radzą a u nas w ząb…

 2. Podejmę pracę jako kierowca
  Prawka brak
  Słabe doświadczenie mała komunikatywność
  Wymagam wysokich zarobków

  • Flota new W. order

   Janusz M wyślij mail: lublin-signup(małpa)bolt.eu. prawko niewymagane. Samochód dajemy swój

 3. ciekawe, na jakich zasadach i kto go zatrudnił – taki pracodawca powinien wisieć za jajca za narażanie zdrowia i życia pasażerów

  • dokładnie, kompromitacja, kolejna ,,polska,, firma płacąca takie podatki że będzie na metro i szpitale…

 4. Kali nie chcieć pić ony same wlewali .

  • Wsiadasz do bolt lub uber. Zapnij pas. Rozpocznij niespokojna dusza która nie spocznie w Panu. Następnie modlitwę Ojcze Nasz. Jak skończysz Chwała Ojcu i Synowi. Jeśli jedziesz dalej Zdrowaś Maryjo wszystkie tajemnice pokolei. Z Bogiem. Może się uda. Pamiętaj.
   5 złotych w kieszeni !

 5. Precz z systemem! Każdy może siąść za kierownicę auta! Prawo jazdy to wymysł antysemitów homofobów, szowinistycznych świń i nazistów!

 6. Droga redakcjo skąd ta pewność ,że świadczył usługi przewozu osób ? Jak jesteście niedoinformowani to się doinformujcie ,że nie da się założyć konta bez prawa jazdy ! Proszę o rzetelne informację.

  • Szanowna „Babko Dymko”, zostało to ustalone przez policjantów w trakcie prowadzonych czynności w tej sprawie. To po pierwsze. Po drugie nie jest to pierwszy tego typu przypadek. A po trzecie, nikt nie wskazuje, iż konto było założone na tego akurat mężczyznę.

Kursy walut

 • USD 4.4492zł -0.93%
 • GBP 5.461zł 0.08%
 • EUR 4.685zł -0.09%
 • CHF 4.7576zł -0.01%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin