690 680 960

Nietrzeźwy jechał na skradzionym rowerze. Dostał spory mandat

Policjanci z Radzynia Podlaskiego zatrzymali mężczyznę, który ukradł rower stojący przy jednym z lokali gastronomicznych na terenie miasta. Sprawcą kradzieży okazał się 25-latek. Mężczyzna został ukarany mandatem na kwotę 3 tys. złotych.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek na terenie Radzynia Podlaskiego. Policjanci otrzymali zgłoszenie od kobiety, z którego wynikało, że ktoś ukradł jej rower.

– Dzwoniąca kobieta poinformował, że jednoślad pozostawił pod jednym z lokali gastronomicznych w Radzyniu Podlaskim. Właścicielka oszacowała wartość jednośladu na kwotę 400 złotych. Kilka minut po zgłoszeniu funkcjonariusze pełniący służbę na jednej z ulic Radzynia Podlaskiego zauważyli mężczyznę jadącego rowerem opisanym przez zgłaszającą – relacjonuje podkomisarz Piotr Mucha z radzyńskiej Policji.

Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę odpowiedzialnego za kradzież. Amatorem cudzego mienia okazał się 25-latek przebywający na terenie Radzynia Podlaskiego.

– W trakcie wykonywanych czynności od mężczyzny była wyczuwalna woń alkoholu. Badanie wykazało ponad 1 promila alkoholu w organizmie. Policjanci odzyskali skradziony rower i przekazali prawowitej właścicielce. 25-latek za popełnione wykroczenia został ukarany mandatem karnym w łącznej kwocie 3 tysięcy złotych – dodaje podkomisarz Piotr Mucha.

4 komentarze

  1. Za bandytów pisowskich złodziejstwo to wykroczenie ale jakby ukradł z kościelnej puszki 10zł to by w tvpis kilka godzin o nim mówili.

  2. „przebywający” może przybysz z wukrainu?

Dodaj komentarz

Kursy walut

  • USD 3.991zł 0.25%
  • GBP 5.0557zł 0.41%
  • EUR 4.3494zł 0%
  • CHF 4.567zł 0.35%

Polub nas