690 680 960

Nietrzeźwi rowerzyści zapamiętają spotkanie z policjantami. Na otrzeźwienie dostali po 2500 zł mandatu

Dwaj rowerzyści, którzy zdecydowali się kierować jednośladami w stanie nietrzeźwości, zapamiętają spotkanie z policjantami. Obaj zostali ukarani mandatami po 2500 złotych.

W sobotę przed południem we Włodawie policjanci zauważyli rowerzystów, których sposób poruszania wzbudził ich podejrzenia. 66-latek, którego zatrzymano na ulicy Kupały miał prawie promil alkoholu w organizmie, zaś 40-latek zatrzymany na ulicy Sztabowej niewiele mniej.

66-latek tłumaczył, że poprzedniego dnia spożywał alkohol i był zaskoczony wynikiem, ale później przyznał policjantom, że rano wypił jeszcze mocne piwo. 40-latek szczerze przyznał, że wiedział, że jest nietrzeźwy, ale nie chciało mu się iść.

Mężczyzna był już wcześniej karany za jazdę na podwójnym gazie i ma dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Obu cyklistom zabroniono dalszej jazdy i ukarano grzywną w drodze mandatów karnych w wysokości 2500 złotych.

(fot. lublin112.pl\ilustracyjne)

9 komentarzy

  1. Oto pisowskie bezpieczeństwo! Ten rower mógł zepchnąć wszystkie samochody do rowu. Zderzenie z takim rowerem to śmierć w promieniu 10km. Taki rower przebija ściany domów i zabija całe rodziny! Podły kraj.

  2. Jechali na zebranie KODu

  3. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chichot Losu

    Obu cyklistom zabroniono dalszej jazdy i ukarano grzywną w drodze mandatów karnych w wysokości 2500 złotych – i to wszystko co mogli im zrobić.
    Bo z zapłatą będzie raczej kiepsko.

  4. A policjanci byli trzeźwi?

  5. mandat proporcjonalny do wykroczenia… nastepni w kolejce beda uzytkownicy hulajnog a pozniej piesi… 🙂 ja bym takiego mandatu nie przyjal niech sad to rozstrzygnie.

  6. I co dalej? Prowadzili rowery czy im je zawieziono do domów? Podobno prowadzenie rowerem po pijaku też jest zabronione i obwarowane karami.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Festyn Rodzinny na Rynku w Modliborzycach
Koncert: Śpiewajmy Piosenki Żołnierskie
Zlot motocyklowy w Szczebrzeszynie
Obchody Święta Wojska Polskiego w Garnizonie Lublin
Piknik Rodzinny w Konopnicy