Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Nielegalne automaty do gier na terenie Lublina (zdjęcia)

Lubelscy policjanci w trzech lokalach na terenie miasta zabezpieczyli nielegalne automaty do gier hazardowych. Mundurowi ustalają, kto stoi na organizowaniem nielegalnego procederu.

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celno-Skarbowego w Białej Podlaskiej weszli do trzech lokali na terenie Lublina.

Mundurowi posiadali informację, że znajdują się tam nielegalne automaty do gier hazardowych. W lokalach znajdowało się pięć automatów bez wymaganych zezwoleń. Policjanci zabezpieczyli urządzenia. Trwa ustalanie, kto jest odpowiedzialny za zorganizowanie nielegalnych gier.

Zgodnie z ustawą o grach hazardowych automaty do gier mogą być udostępniane wyłącznie w kasynach, na których prowadzenie wymagana jest koncesja. Za nielegalne prowadzenie tego typu działalności grozi kara grzywny oraz do 3 lat pozbawienia wolności.

Nielegalne automaty do gier na terenie Lublina (zdjęcia)

(fot. Policja Lublin)

20 komentarzy

  1. Przy Artusie w Strzeszkowicach stoi buda, tak oświetlona, że jadąc od strony Kraśnika widać ją już przed zakrętem przed Strzeszkowicami.

  2. No i co że stoji ?? Stoji i stać będzie proste .A kto chce se grać niech se gra ,,wygra 2,3 razy po 200 zł podnieca się i później przegra ale 200 euro proste