Nielegalne automaty do gier na terenie Lublina (zdjęcia)

Lubelscy policjanci w trzech lokalach na terenie miasta zabezpieczyli nielegalne automaty do gier hazardowych. Mundurowi ustalają, kto stoi na organizowaniem nielegalnego procederu.

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celno-Skarbowego w Białej Podlaskiej weszli do trzech lokali na terenie Lublina.

Mundurowi posiadali informację, że znajdują się tam nielegalne automaty do gier hazardowych. W lokalach znajdowało się pięć automatów bez wymaganych zezwoleń. Policjanci zabezpieczyli urządzenia. Trwa ustalanie, kto jest odpowiedzialny za zorganizowanie nielegalnych gier.

Zgodnie z ustawą o grach hazardowych automaty do gier mogą być udostępniane wyłącznie w kasynach, na których prowadzenie wymagana jest koncesja. Za nielegalne prowadzenie tego typu działalności grozi kara grzywny oraz do 3 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Lublin)

Zobacz również

20 komentarzy

 1. Maszyny tanie nie są. Ciągle ktoś stawia nowe więc i tak musi się opłacać ciągle je tracic bo pewnie zarabiają na siebie, na nowe i dla inwestora.
  Inwestor to ktoś z kasą. Ktos kto nie boi zainwestować pół bani euro na lewy interes bo to jak splunac

  • z drugiej też strony nic nadzwyczajnego w takiej maszynie nie ma więc icene mozna pewnei wynegocjować znośną na np lekko odświeżoną zwłaszcza że dość szybko pójdzie w ręce słuzb. To właściwie powinna nazywać się wrzutnia gotówki

   • Teraz pakują taka maszynke w małe przenośne pudełko wielkości małej walizki w środku której znajduje się nic więcej jak tablet z uruchomiona odpowiednia aplikacją, sami sobie przeliczcie ile to moze kosztować… grosze.

 2. Już komuś musi przeszkadzać, ze ludzie mogą się dorobić bez tyrania przez 8 godzin. Człowiek chce jakieś dodatkowe pieniądze do domu przynieść, coś dzieciakom kupić, to nie, ciągle zamykają. Uczciwie gram za swoje to dlaczego muszę mieć poczucie że jestem przestępcą? Dobry gracz może dziennie wyciągnąć koło 1000zł z maszyny, poza tym mam czysta gotówkę na rękę i nie muszę dawać daniny w podatkach.

  • i nie muszę dawać daniny w – i właśnie dlatego

  • Każdy hazardzista prędzej czy później będzie popadał w długi wynosił i sprzedawał rzeczy z domu ,kradł a na końcu zacznie pić i jego rodzina się rozpadnie jak u moich kumpli.

  • chcesz coś kupić dzieciakom to kup najpierw, bo jak pójdziesz zagrać, to na 99% nie będziesz miał już za co kupić

 3. Szanowna Redakcjo, gry na automatach mogą być prowadzone nie tylko w kasynach. I to zgodnie z Ustawą o Grach Hazardowych. W naszym województwie takich, legalnych miejsc jest ok. 20.

 4. Głupota. Wielkie hallo.

 5. afera, a pijaczków za kierownica nie ma łapać

 6. Oczywiście że mogą i to niczym się nie różnią niż te nielegalne tylko tym że wpada kasa do państwa i to już jest legalne…. chory kraj

 7. Przeraża mnie ta plaga. Mój mąż tak w 10 lat przegrywał z dnia na dzień sam ze sobą. Na terapię nie chodził, bo twierdził, że mu nie pomaga. Chciałam mu opłacać prywatny zamknięty ośrodek, to powiedział, żenie wytrzyma rozłąki z synem. Gdzieś pojawiło się światełko w tunelu. Przez 2 lata zapewniał, że nie gra, otworzył własny biznes. Będąc w kolejnej ciąży zapukała do nas policja. Wszystko miało związek z hazardem. Wyrok w zawieszeniu. Przegrał firmę, dwa samochody, nasz dom i przede wszystkim rodzinę. Obecnie on pracuje za granicą, bo tu nie może znaleźć legalnego zatrudnienia. Tam też pracuje na czarno. Moja wypłata idzie na rachunki. Ja z dziećmi od dwóch lat mieszkamy na stancji za 1500 zł z małym 14-calowym telewizorkiem, bo na więcej sprzętu nas nie stać, jesteśmy biedni, ale szczęśliwi. Chciałabym aby mój komentarz był przestrogą dla tych co jeszcze nie zatracili się do końca i wsparciem dla poszkodowanych bliskich osób uzależnionych od hazardu.

  • Jeśli Ty z dziećmi od dwóch lat mieszkacie na stancji za 1500 zł z małym 14-calowym telewizorkiem to znaczy, że nasza polska pomoc społeczna stoi na wysokim poziomie.
   Czas jednak zwrócić się do Caritasu, o dostawę jakiegoś 100 calowego telewizora i będzie jak dawniej – Ty niepracująca, pachnąca i narzekająca, że na więcej cie nie stać.

   • Czy ja napisałam, że jestem niepracująca? Zarabiam i nie chodzę po pomoc do Caritasu. Połowa mojej wypłaty idzie na rachunki. Dzieci są czyste i zadbane. Tylko nie mają tyle co ich rówieśnicy. Ponadto mój komentarz prosiłbym czytać ze zrozumieniem i mniejszą uszczypliwością.

 8. Teraz to strach liść tytoniu na werandzie powiesić. Bo zaraz wpadną jacyś „kominiarze” a na l112 sensacyjne artykuły będą zamieszczać. Państwo z paździerza to takie, w którym służby silne są tylko wobec szarego człowieka. Tylko i wyłącznie.

 9. pozbierac z maszyn odciski i sie wyjasni…..w srodku tez

 10. Czarek , to się nazywa oszustwo .My wszyscy moglibyśmy pracować na czarno ale jesteśmy uczciwi .Ponadto znam takim biznesmenów co całe życie zarejestrowani jako bezrobotni i o emeryturze nie myślą , chytry traci dwa razy

 11. Przy Artusie w Strzeszkowicach stoi buda, tak oświetlona, że jadąc od strony Kraśnika widać ją już przed zakrętem przed Strzeszkowicami.

 12. No i co że stoji ?? Stoji i stać będzie proste .A kto chce se grać niech se gra ,,wygra 2,3 razy po 200 zł podnieca się i później przegra ale 200 euro proste

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.0031zł -0.53%
  • GBP 4.9213zł -0.21%
  • EUR 4.4503zł 0.54%
  • CHF 4.1621zł 0.31%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online