Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Niedawno droga została wyremontowana. Nocą powyrywano i uszkodzono znaki (zdjęcia)

Przy nowo oddanej do użytku drodze nieznany sprawca lub sprawcy zniszczyli nocą oznakowanie. Łącznie uszkodzonych zostało dziewięć znaków. Teraz sprawą zajmują się policjanci.

Przed kilkoma dniami kierowcy przejeżdżający drogą pomiędzy miejscowościami Łaszczówka a Ruda Żelazna w gminie Tomaszów Lubelski natknęli się na uszkodzone znaki drogowe. Część z nich została wyrwana, inne były uszkodzone, kolejne zaś były poprzekręcane.

Sytuacja ta stwarzała duże zagrożenie dla użytkowników drogi, którzy nie byli informowani np. o niebezpiecznych zakrętach. W wyniku tego mogli doprowadzić do zdarzenia drogowego. O wszystkim zaalarmowano władze gminy.

Jak ustalono, do dewastacji oznakowania doszło w nocy z 29 na 30 września. Sprawca lub sprawcy uszkodzili dziewięć znaków min. z grupy ostrzegawczych oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego. Teraz sprawą zajmują się policjanci, który ustalają, kto zniszczył oznakowanie i stworzył zagrożenie w ruchu drogowym.

(fot. UG Tomaszów Lubelski)

15 komentarzy

  1. Normalne. Miejscowa młodzież z imprezki wracała.

  2. brawo prawdziwi polacy to tam pis zyskał 70% 🙂

  3. Takie zachowanie to jest domena wiesniakow. Nieznaja , nieumieją korzystać z infrastruktury
    . Dzicz. Praktycznie żaden wieśniak w mieście nie umie obsłużyć kasy samoobsługowej w sklepie. Ba,nieumieja sobie włączyć sygnalizacji świetlnej! Czy dawniej ciepłego przycisku w autobusie etc.
    Ci ludzie są opóźnieni cywilizacyjnie i stąd te ich destrukcyjne zachowania.

Z kraju