Nie żyje nastolatek potrącony przez pociąg towarowy

Wczoraj w Trawnikach doszło do tragicznego wypadku na przejściu kolejowym. Nie żyje 17-latek potrącony przez pociąg towarowy.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godzinie 22:30 w Trawnikach w powiecie świdnickim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pociąg towarowy potrącił młodego mężczyznę znajdującego się na torach.

Jak nam przekazała asp. Elwira Domaradzka z Komendy Powiatowej Policji w Świdniku, ze wstępnych ustaleń wynika, że 17-letni mieszkaniec Trawnik po wyjściu z pociągu osobowego skierował się na przejście kolejowe. Tam doszło do potrącenia nastolatka przez pociąg towarowy.

W wyniku zdarzenia 17-latek poniósł śmierć na miejscu. Maszynista w chwili wypadku był trzeźwy. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Mundurowi będą również ustalać, czy nastolatek w chwili wypadku miał w uszach słuchawki.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

Zobacz również

37 komentarzy

  1. Po jaką cholerę te zbędne komentarze? Tragedia dla rodziców a wy ludzie sumienia nie macie. Nie ważne co i jak ważne, że zginął młody chłopak, po cholerę komentować bez celu

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!