690 680 960

Wypadek na skrzyżowaniu równorzędnym. Toyota zderzyła się z fordem (zdjęcia)

Jedna osoba została poszkodowana z wypadku, jaki miał miejsce na jednym ze skrzyżowań na lubelskim Kośminku. Na miejscu pracują policjanci.

Do wypadku doszło we wtorek około godziny 17:50 na ul. Kosmonautów w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Kossaka zderzyły się dwa samochody osobowe: ford i toyota. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierująca toyotą kobieta wyjeżdżała z ul. Kossaka. Na skrzyżowaniu równorzędnym nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującej fordem, która poruszała się ul. Kosmonautów. W wyniku tego doprowadziła do zderzenia obu pojazdów.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Kobietę z toyoty przetransportowano do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Występują utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112.pl)

27 komentarzy

 1. kierowca bolt – amator niewolnik. pasażer bolt – głupiec ryzykant.

 2. Czy kierowcy bolt będą protestować przeciwko zatrudnianiu osób bez doświadczenia zawodowego i bez odpowiednich badań psychologicznych?

 3. same te bolce sie powybijajo

 4. Już nie co dwa dni,a codziennie się rozbijają te podwozowe gamonie. Kto dopuścił aby te bezmózgi woziły LUDZI po mieście…

 5. A jakie laseczki jeżdżą boltami ! Myślą, że jest taniej, a płacą więcej od najlepszego radio taxi 😀 Wysiada taka dziunia z torebeczką LV lub MK, paznokcie zrobione, obcisłe ciuszki i boltem cyk ! Przezabawne historie 😉 A najlepsi Ci goście w wypożyczonych taczkach, co sciemniają, że to ich wozy hahahaha Kabaret !

  • boltów jest po prostu więcej. zamawiasz i jest w kilka minut. żeby tak szybko taksówkę trafić, to trzeba przejść z 5 korporacji jedna po drugiej, bo wszystkie na obrzeżach akurat…

Kursy walut

 • USD 4.3833zł 2.11%
 • GBP 5.2764zł 0.37%
 • EUR 4.7195zł 0.59%
 • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas