690 680 960

Nie zapłacili za produkty i uciekli ze sklepu. Jedna z osób poruszała się na skradzionym wózku inwalidzkim

Trójka mieszkańców Białej Podlaskiej spędziła noc w policyjnym areszcie. Wkrótce odpowiedzą oni za kradzież produktów sklepowych oraz wózka inwalidzkiego. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności sprawy.

W środę policjanci z Białej Podlaskiej otrzymali zgłoszenie o kradzieży sklepowej na terenie jednego z marketów w Białej Podlaskiej. Sprawcy ukradli produkty spożywcze, które zostały wycenione na kwotę ponad 300 złotych.

Z informacji zgłaszającego wynikało, że kradzieży dokonały trzy osoby. Dwóch mężczyzn i kobieta, która poruszała się na wózku inwalidzkim. Mundurowi szybko zatrzymali osoby odpowiadające rysopisowi. Przebywały w rejonie jednego z bialskich centrów handlowych.

Zatrzymanymi okazali się mieszkańcy Białej Podlaskiej w wieku od 26 do 35 lat. Policjanci ujawnili przy nich wszystkie skradzione produkty. Dodatkowo ustalili, że wózek inwalidzki którym poruszała się kontuzjowana 26-latka również został skradziony tego dnia w bialskim szpitalu.

Przy jednym z mężczyzn policjanci ujawnili dodatkowo odzież pochodzącą z kradzieży. Skradzione produkty zostały zwrócone, natomiast cała trójka trafiła do policyjnego aresztu. W chwili zatrzymania „amatorzy cudzego mienia” znajdowali się w stanie po użyciu alkoholu.

Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności sprawy. Zgodnie z obowiązującymi przepisami kradzież zagrożona jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Biała Podlaska)

Jeden komentarz

  1. Ale artyści. Kunszt głupoty!

Kursy walut

  • USD 4.3252zł -0.24%
  • GBP 5.3505zł -0.34%
  • EUR 4.7076zł -0.35%
  • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas