690 680 960

Nie chciał zderzyć się z rowerzystą, zjechał z drogi i uderzył w drzewo

W niedzielę około południa na drodze krajowej nr 19 pojazd osobowy uderzył w drzewo. Kierujący samochodem 20-latek z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 12 na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Lasy w powiecie kraśnickim, na trasie Lublin – Kraśnik. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy uderzył w drzewo.

Policjanci ustalili wstępnie, że 70-letni mężczyzna poruszając się rowerem drogą krajową w kierunku Pułankowic w pewnym momencie postanowił zawrócić, jednak wcześniej manewr wyprzedzania rozpoczął 20-letni kierowca Hondy. Zaskoczony nagłą sytuacją 20-latek chcąc uniknąć zderzenia z rowerzystą odbił pojazdem w kierunku pobocza, zjechał z drogi, a następnie uderzył w przydrożne drzewo.

Kierujący jednośladem odjechał, ale został zatrzymany przez policjantów i wrócił z powrotem na miejsce wypadku. 20-latek został przewieziony do szpitala. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Mundurowi ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

(fot. Policja Kraśnik)

10 komentarzy

  1. „wrócił z powrotem na miejsce wypadku”

  2. Wyklepie się i będzie jak nówka…ha.

  3. Zakłócenia od 5G.

  4. To wersja kierownika z hondy, policji czy może tego dziadka na rowerze?

  5. Jest powiedzenie: „Jak ktoś chce psa uderzyć, kija zawsze znajdzie”, można to trawestować, na: :Jak ktoś chce w coś uderzyć, przydrożne drzewo zawsze znajdzie”.
    Anie martw się chłopcze, jak będziesz bardzo chciał żyć lekarze będą bezradni…

  6. pewnie myślał że drzewo to stacja 5G ::D:D

  7. Przy wyprzedzaniu pedalistów na trasie zawsze ostrzegam ich ( trąbię) z daleka. Tak dla bezpieczeństwa swego i ich. Jedni się obrażają, inni zjeżdżają do prawej krawędzi jezdni.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie
Zaproszenie na otwarcie Farmy Dyniowej w Lublinie
Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku