Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Natrafili na zakopany w błocie samochód, obok leżały zwłoki mężczyzny

Wstępnie wychłodzenie organizmu było przyczyną śmierci mężczyzny, na którego zwłoki natrafiono koło Kraśnika. Sprawą zajmują się policjanci i prokuratura.

W miejscowości Owczarnia w gminie Trzydnik Duży w powiecie kraśnickim przypadkowe osoby natrafiły na stojący samochód, który utknął w błocie. Obok leżały zaś zwłoki mężczyzny. O wszystkim zaalarmowana została policja.

Jak nam wyjaśniała podkom. Anna Kamola z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, na miejscu przeprowadzone zostały oględziny, wszystkie czynności odbywały się pod nadzorem prokuratora. Nie wykazały one, aby do śmierci mężczyzny mogły się przyczynić osoby trzecie.

Lekarz uznał, że przyczyną zgonu mężczyzny było wychłodzenie organizmu. Teraz prowadzone są czynności zmierzające do ustalenia szczegółowych okoliczności zdarzenia. Jak nam przekazano, mężczyzna często nadużywał alkoholu.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

10 komentarzy

  1. napity p[ijak chyba ze sercowiec ale raczej nie

  2. Nie znaleś go nie oceniaj.

  3. Jasny Gwint !!!

    Nie wiem czy tak było ale se pomyślałem (bo każdemu sie może zdarzyć), że facio se ciut popił, dojechał tam gdzie go znaleźli, zakopał się, a ja wytoczył sie z autka to se naj samwpierw przysnął, a potem zapomniał sie obudzić (z niewielką pomocą tego co miał w żyłach i temperatury).
    Niech mu ziemia będzie lekka.

  4. 5G go zabilo.

  5. to byłakara bosska za LGBT i 5g zboczemncy z kraśnika!

  6. Ten mężczyzna nie zmarł wskutek wychłodzenia. On był chory na serce. Samochód nie był w żadnym błocie, ale stał na jezdni. Prawdopodobnie kierowca źle się poczuł i wysiadł z auta. To mało ruchliwy odcinek drogi w małej leżącej na uboczu wiosce i nikt wcześniej nie zauważył. najprościej z kogoś zrobić pijaka i już wszystko mamy jasne? Przecież On teraz się nie obroni.