690 680 960

Nastolatki znalazły portfel z pieniędzmi. Zguba wróciła do właściciela

Wczoraj rano dwie nastolatki znalazły portfel z pieniędzmi i dokumentami. Dziewczęta zaniosły znalezisko na komendę, a policjanci ustalili właściciela zguby.

W piątek rano na dyżurkę opolskiej komendy zgłosiły się dwie nastolatki z informacją, że znalazły na przystanku portfel.

Funkcjonariusze wspólnie z nastolatkami obejrzeli zawartość portfela. W środku były ważne dokumenty osobiste oraz pieniądze w kwocie około 1330 zł. Dzięki dokumentom mundurowi ustalili właściciela portfela i okazało się, że należy on do jednego z mieszkańców gminy Opole Lubelskie.

– Mężczyzna był mile zaskoczony postawą nastolatek. Przyznał, że zorientował się, że zgubił portfel i od tego czasu rozpaczliwie go poszukiwał. Dzięki uczciwości dziewcząt mężczyzna nie stracił pieniędzy oraz uniknął wielu przykrych konsekwencji związanych z utratą dokumentów – informuje asp. sztab. Edyta Żur z opolskiej Policji.

2018-04-07 08:20:33
(fot. Policja Opole Lubelskie)

8 komentarzy

  1. Czy mieszkaniec Opola zachował się jak należy ?

  2. znaleźne wypłacił dziewczynom?

  3. taak napewne wyplacil znaleźne hahaha …ja już raz znalazłem klucze na parkingu od rocznego bmw pod stokrotka w opolu otwierałem zamykalem pilotem i szybko ustaalilem do którego samochodu klucz należy ,czekałem prawie godzine po czym wlasciciel auta przyszedł a ja do niego podeszlem mowie znalazłem chyba pana klucze niech mi pan pokaze dowod samochodu sprawdziłem rejstracje z dowodu dane po czym dalem mu klucz a ten nawet nie powiedział dziekuje , !!! a cham powinen dac choćby na flaszke nie uważacie??? raz znalezlem cala torbe sąsiadki wypchana pieniędzmi i nie 1300 było tylko może 50 tysięcy i odalem niechcilem nic bo to sasiadka to fajna jest laska i jak ja widze to mam chrypke na jej widok a lata mamy podobne

  4. A DAL IM CHOCIAZ PO STOWCE ZATO ? CZY HAMIDLO WIEJSKIE NIC ?

  5. Polaczki już zaczęły zaglądać do nie swojego portfela. Otóż znaleźne jest wypłacane ustawowo, nie jest zależne od kaprysu poszkodowanego. System wycenia uczciwość na 10%. Mam nadzieję że zaspokoiłem waszą ciekawość

Kursy walut

  • USD 4.3252zł -0.24%
  • GBP 5.3505zł -0.34%
  • EUR 4.7076zł -0.35%
  • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas