Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Najechał motocyklem na tył audi. Mężczyzna trafił do szpitala (zdjęcia)

Przedwczoraj po południu kierujący motocyklem 32-latek najechał na tył pojazdu osobowego. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Do wypadku doszło w minioną środę około godziny 16.30 w miejscowości Lachówka Duża w powiecie bialskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu motocykla z pojazdem osobowym. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem marki BMW, 32-latek nie zachował bezpiecznej odległości i najechał na tył jadącego przed nim audi. Za kierownicą osobówki siedziała 25-latka, która w wynika zdarzenia nie doznała obrażeń ciała. Do szpitala przewieziony został kierowca jednośladu – relacjonuje komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla z bialskiej Policji.

Uczestnicy wypadku byli trzeźwi, co potwierdziło przeprowadzone przez mundurowych badanie. Trwa ustalanie wszystkich okoliczności zdarzenia.

– Przypominamy, że piesi, rowerzyści i motocykliści są szczególnie narażonymi na obrażenia uczestnikami ruchu drogowego. Nie chronią ich kaski, pasy bezpieczeństwa ani karoseria pojazdu – dodaje komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla.

Najechał motocyklem na tył audi. Mężczyzna trafił do szpitala (zdjęcia)

fot. Policja Biała Podlaska

27 komentarzy

 1. – Przypominamy, że piesi, rowerzyści i motocykliści są szczególnie narażonymi na obrażenia uczestnikami ruchu drogowego. Nie chronią ich kaski, pasy bezpieczeństwa ani karoseria pojazdu – dodaje komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla. —- Dlatego trzeba im dać wszędzie pierwszeństwo bez potrzeby uzywania mózgu. SZczególnie przydatne jest pierwszeństwo do Zakładu Pogrzebowego — Prawo pis

  • ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chichot Losu

   Bezpieczniej byłoby jakby przed każdym przejściem była tabliczka: „Przechodzisz na własne ryzyko i odpowiedzialność”. Istnieje podejrzenie, że zaczęto by myśleć.

   • Odi Profanum Vulgus

    To może tabliczka o treści „przejeżdżasz na własne ryzyko i odpowiedzialność” przed każdym skrzyżowaniem z drogą podporządkowaną?

 2. Może coś zrozumiał?
  Nauka kosztuje. Tak jeździ z 80% kierowców. Bez mózgu i na chama.

 3. wygląda to jak by łańcuch nakładał

 4. Pani komisarz, od kiedy motocykliści nie muszą używać kasków??

 5. – Przypominamy, że piesi, rowerzyści i motocykliści są szczególnie narażonymi na obrażenia uczestnikami ruchu drogowego. Nie chronią ich kaski… przeczytałem 3x. Ja wieczorkiem coś tam łyknąłem – ale pani komisarz, zgaduję, że na służbie.. ?; ))

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo