690 680 960

Nadrybie: Policja poszukuje sprawcy śmiertelnego potrącenia motorowerzysty

Łęczyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj przed północą w miejscowości Nadrybie gm. Puchaczów. Śmierć na miejscu poniósł kierujący motorowerem.

Przed północą dyżurny łęczyńskich policjantów otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Nadrybie gm. Puchaczów doszło do potrącenia motorowerzysty.

-Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że na prostym odcinku drogi doszło do zderzenia nieustalonego dotąd pojazdu z motorowerzystą. Kierujący autem odjechał z miejsca zdarzenia nie udzielając pomocy poszkodowanemu mężczyźnie. Na skutek odniesionych obrażeń śmierć na miejscu poniósł 55–letni kierujący motorowerem, mieszkaniec gm. Uścimów – informuje sierż. szt. Magdalena Krasna z łęczyńskiej policji.

Ciało mężczyzny zostało przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej w Lublinie celem wykonania sekcji zwłok. Na miejscu wypadku policjanci wykonali szczegółowe oględziny.

Policjanci poszukują kierowcy i jednocześnie zwracają się z apelem do osób, które były świadkami tego zdarzenia, z prośbą o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Łęcznej nr tel. 81 752 72 10 lub najbliższą jednostką Policji.

Za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelny i ucieczkę z miejsca zdarzenia kodeks karny przewiduję kare nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

2014-09-05 10:19:41
(fot. lublin112.pl)

2 komentarze

  1. Podobno złapali 19-latka i 33-latka jadących oplem zafirą

  2. To nie oni bo już łażą po plaży.

Kursy walut

  • USD 4.5111zł 0.02%
  • GBP 5.4497zł -0.08%
  • EUR 4.6884zł -0.23%
  • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…