Na węźle na obwodnicy BMW uderzyło w bariery. Kierowca był pijany (zdjęcia)

Nie skręcił ani w prawo, ani w lewo, tylko pojechał prosto w wyniku czego zakończył jazdę uderzając w bariery energochłonne. Kierowca był pijany.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 10:10 na węźle Piaski Zachód w ciągu drogi ekspresowej S12/17. Samochód osobowy uderzył tam w bariery. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący BMW mężczyzna zjeżdżał z obwodnicy Piask. Na węźle pojechał prosto w wyniku czego uderzył w bariery energochłonne. Nie odniósł żadnych obrażeń ciała.

Jak nam wyjaśniała asp. Elwira Domaradzka z Komendy Powiatowej Policji w Świdniku, kierujący pojazdem 21-latek z gminy Piaski miał blisko dwa promile alkoholu w organizmie. Zostało mu zatrzymane prawo jazdy, a auto odholowano na policyjny parking. Mężczyzna jak wytrzeźwieje usłyszy zarzuty. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

(fot. nadesłane)

Zobacz również

25 komentarzy

 1. Ile jeszcze tego pijanego bydla musimy tolerowac na drogach? I ile jeszcze tych skrajnych idiotów w szroto beewjo??? Ileeeee, kur mać?

 2. No to teraz niech się wypowiedzą ci wszyscy młodzi gniewni, którzy tylko w starszych kierowcach widzą zagrożenie!

  • codziennie mijam kilkudziesięciu kierowców, którzy są zagrożeniem. nie patrzą w lusterka, zmieniają pas bez kierunkowskazu, jadą na czerwonym prosto, bo do skrętu w prawo jest zielone… nieogary to potencjalni mordercy, nawet jak jadą 50km/h

 3. Wiem jak poprawić bezpieczeństwo na drogach. Wprowadzić stary poczciwy komunistyczny zakaz sprzedaży alkoholu przed godziną 13. Teoretycznie ilość wypadków z udziałem pijanych kierowców powinna spaść o połowę.

  • a co się będziesz ograniczał? wprowadź całkowity zakaz sprzedaży alkoholu, to w ogóle będzie sukces. do 100% raczej nie spadnie, bo rozkwitnie czarny rynek, jak w USA niegdyś, ale pewnie o 80% spadnie ilość pijusów za kółkiem, a to lepiej jak byle 50%. Poza tym, co jak ktoś kupił alko dzień wcześniej i mu zostało? Lepiej zatem całkowicie wycofać gaz. A może lepiej byłoby zakazać jazdy autem osobom prywatnym, wszystkim? Tylko służby państwowe! Jeśli jednak nie wycofamy możliwości jazdy auta, to proponuję do powyższej propozycji: zakażmy sprzedaży lekarstw w aptece, po wielu z nich nie można prowadzić, bo otumaniają, a przecież mogą być tacy, co po nich wsiądą. Do tego zakazałbym sprzedaży środków kosmetyczno-chemicznych, które w składzie posiadają alkohol, np. perfumy, amol, mleczko do czyszczenia mebli, lakier do paznokci, denaturat itp. tam jest przecież alko, a pijus, jak nie kupi piwa w sklepie, to nie zawaha się sięgnąć po to źródło gazu. Aha, powinniśmy zakazać wizyt u okulisty, lekarze ci podają takie kropelki, po których nie widać zbyt dobrze i kręci się w głowie, absolutnie nie wolno prowadzić, a przecież tak wielu kierowców może to zignorować i wrócić na kołach… czy już dotarła do ciebie twoja głupota czy nie?

  • alkusy pozbawione możliwości kupna alkoholu w oficjalnym obiegu kupią go nieoficjalnie lub zaczną sami produkować. mafia się rozrośnie, a pijących będzie tyle samo. sprzedaż po 13-tej spowoduje robienie zapasu na całą dobę o 13:01, nic więcej.
   pomysł jak kulą w płot…

 4. Zdecydowanie i kategorycznie potępiam zachowanie tego człowieka.

 5. Droga redakcjo, po raz kolejny podkreślacie w tytule BMW prowokując do nieprzychylnych komentarzy w stronę ich kierowców. Otóż czekam z niecierpliwością na kolejne rozbite BMW 😀

 6. Tak obsesja związana z tą marką jest komiczna i głęboko zakorzeniona w płytkim polskim umyśle. Nigdzie na świecie ta marką nie budzi takich kontrowersji jak u nas. No chyba że dalej na wschodzie gdzie stare BMW nadal może być symbolem luksusu i niedoścignionym marzeniem, więc lepiej drżeć łacha z BMW bo ja sobie nigdy nie kupię.

  • do marki nic nie mam, solidne auta, ale fakt jest też taki, że ta niechęć i stereotyp nie bierze się znikąd. Prawda taka, że 90% „wiejskich” (nie chodzi mi o mieszkańców wsi, do których nic nie mam) rajdowców kupuje takie auta, 9% Audi a reszta inne, stąd obrywa się też normalnym kierowcom, którzy kupują to solidne auto. Stereotypy zawsze są krzywdzące,ale nie które nie biorą się znikąd.

  • a wyjechałeś kiedyś z kraju? rozmawiałeś z mieszkańcami Zachodu? w jakim języku, jak tylko po polsku umiesz?
   w d*pie byłeś, g*wno widziałeś

 7. czy to nie dziś powinna być akcja „trzeźwy powrót z firmowego śledzika” ?

 8. Dać szczylowi wódki i BMW.

 9. Dokąd kary za jazdę po alko będą tak śmiesznie niskie, dotąd będziemy się z tym problemem mierzyć na drogach. Miały być sądy 24h, dobra zmiana też miała poprawiać sądownictwo, ale jak na razie poprawia to co im się przyda, nie robią nic w tym temacie dla obywateli. Czas na ostre działania! Automatyczny areszt po złapaniu „na gazie”, obowiązek podawania danych personalnych i wizerunku w mediach, obowiązek informowania o takiej sytuacji pracodawcy- to kilka propozycji. Podstawą zawsze jednak będzie nieuchronność kary – po prostu takich delikwentów trzeba wyłapywać!

 10. burakowóz i wszystko jasne

 11. *** czyś ty *** czy co ?!!!

 12. e 60 535D???????

 13. Każde zatrzymanie delikwenta, który ma powyżej 1 promila, powinno skutkować bezwzględnym więzieniem. Jeden promil jeden miesiąc paki, dwa promile to pół roku odsiadki itd. Dodatkowo auto trafia na licytację, skąd dochód przekazać na poszkodowanych w wypadkach

 14. czyzby ten syfiarz z ok *** *** **..***..?kolo tego domu parkuje tyle szlachetniejszych marek nawet i na a…

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.0031zł -0.53%
  • GBP 4.9213zł -0.21%
  • EUR 4.4503zł 0.54%
  • CHF 4.1621zł 0.31%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online