Na ul. Gęsiej skradziono rower, na ul. Leszetyckiego toyotę. Widziałeś te pojazdy? (zdjęcia)

Na prośbę poszkodowanych Czytelników publikujemy apel do świadków kradzieży o wszelkie informacje dotyczące tych zdarzeń. Z ul. Leszetyckiego została skradziona toyota, zaś z ul. Gęsiej rower.

W bieżącym tygodniu nieznani sprawcy ukradli naszym Czytelnikom pojazd osobowy oraz rower. W imieniu poszkodowanych apelujemy do świadków o wszelki informacje dotyczące tych przestępstw.

Z parkingu podziemnego przy ul. Gęsiej 9 skradziono jednoślad marki Merida, kolor seledynowy, z amortyzatorami w kolorze niebieskim. Cechą charakterystyczną roweru jest niebieska farba na spawach. Dla znalazcy przewidziana jest nagroda.

Z kolei z ul. Leszetyckiego zostało skradzione auto marki Toyota Prius 3 o nr rej LU127JL. Informacje dotyczące sprawców kradzieży prosimy przekazać policji.


(zdjęcie poglądowe)

(fot. nadesłane)

Zobacz również

4 komentarze

  1. Złodziej na początku „pożyczył” rower, ale że mocno padało to przesiadł się do Toyoty 🙂

  2. złapać i upublicznić wizerunek a społeczeństwo samo wymierzy sprawiedliwość. Wiem że jest to niemożliwe ale sami pozwoliliśmy aby prawa złodziei były bardziej respektowane niż okradanych. Policja umorzy dochodzenie a gdyby ich nawet złapano to sądy każą zwrócić i zasądzą karę w zawieszeniu allbo odstąpią od nałożenia kary

    • Podczas komuny ludzie nauczyli się kraść, teraz jest tego pokłosie. Złodziejstwo powinno być piętnowane tak samo jak zabójstwa.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!