690 680 960

Na ul. Gęsiej skradziono rower, na ul. Leszetyckiego toyotę. Widziałeś te pojazdy? (zdjęcia)

Na prośbę poszkodowanych Czytelników publikujemy apel do świadków kradzieży o wszelkie informacje dotyczące tych zdarzeń. Z ul. Leszetyckiego została skradziona toyota, zaś z ul. Gęsiej rower.

W bieżącym tygodniu nieznani sprawcy ukradli naszym Czytelnikom pojazd osobowy oraz rower. W imieniu poszkodowanych apelujemy do świadków o wszelki informacje dotyczące tych przestępstw.

Z parkingu podziemnego przy ul. Gęsiej 9 skradziono jednoślad marki Merida, kolor seledynowy, z amortyzatorami w kolorze niebieskim. Cechą charakterystyczną roweru jest niebieska farba na spawach. Dla znalazcy przewidziana jest nagroda.

Z kolei z ul. Leszetyckiego zostało skradzione auto marki Toyota Prius 3 o nr rej LU127JL. Informacje dotyczące sprawców kradzieży prosimy przekazać policji.


(zdjęcie poglądowe)

(fot. nadesłane)

4 komentarze

  1. Złodziej na początku „pożyczył” rower, ale że mocno padało to przesiadł się do Toyoty 🙂

  2. złapać i upublicznić wizerunek a społeczeństwo samo wymierzy sprawiedliwość. Wiem że jest to niemożliwe ale sami pozwoliliśmy aby prawa złodziei były bardziej respektowane niż okradanych. Policja umorzy dochodzenie a gdyby ich nawet złapano to sądy każą zwrócić i zasądzą karę w zawieszeniu allbo odstąpią od nałożenia kary

    • Podczas komuny ludzie nauczyli się kraść, teraz jest tego pokłosie. Złodziejstwo powinno być piętnowane tak samo jak zabójstwa.

Kursy walut

  • USD 4.348zł 0.51%
  • GBP 5.3595zł -0.03%
  • EUR 4.7089zł -0.15%
  • CHF 4.6918zł -0.29%

Polub nas