690 680 960

Na środę zapowiedziano blokady ulic w całym kraju. Tym razem protestować będą taksówkarze

W środowe południe ma się rozpocząć protest taksówkarzy. Ogólnopolska akcja została też zaplanowana w Lublinie. Na razie nie wiadomo, jak dużo osób weźmie w niej udział. Dodatkowo taksówkarze w całej Polsce umieszczą na autach naklejki z informacją o proteście.

45 komentarzy

  1. Wsparcie finansowe oznacza zwolnienie ze składek ZUS, a nie żądanie wypłacania pieniędzy.

  2. Dlaczego jak użyłem tego pięknego słowa wobec protestujących czerwonych babsztyli, to komentarz został skasowany a teraz jest wyraźny i zauważalny. Czerwony portal jak GW.

  3. Zamiast wykazać się odrobiną kreatywności i przedsiębiorczości i pomyśleć, jak by tu można zarobić w czasach kryzysu, to kolejni tylko „DAJ, DAJ, DAJ”. A co mają mówić ci, którzy nie mają pracy, prawa do zasiłku i ŻADNEGO dochodu?

    Tymczasem branża pogrzebowa notuje krociowe zyski, nie wyrabiają się z robotą. Może do nich zwrócić o zapomogę? Bo jeśli jedni twierdzą, że mają prawo do zapomóg, bo koronawirus to „nie ich wina”, to idąc tym tokiem myślenia, zakłady pogrzebowe nie powinny mieć prawa do zwiększonych zysków z tytułu pandemii, bo to przecież „nie ich zasługa”, że więcej ludzi umiera.

Kursy walut

  • USD 3.991zł 0.25%
  • GBP 5.0557zł 0.41%
  • EUR 4.3494zł 0%
  • CHF 4.567zł 0.35%

Polub nas