690 680 960

Na środę zapowiedziano blokady ulic w całym kraju. Tym razem protestować będą taksówkarze

W środowe południe ma się rozpocząć protest taksówkarzy. Ogólnopolska akcja została też zaplanowana w Lublinie. Na razie nie wiadomo, jak dużo osób weźmie w niej udział. Dodatkowo taksówkarze w całej Polsce umieszczą na autach naklejki z informacją o proteście.

45 komentarzy

 1. Prostytutki już szaleją. Apeluję o strajk również św. Mikołajów bo w tym roku nie zarobią! Księża też POwinni bo nie będzie kasy ,,po kolędzie”!

 2. Ludzie skąd w was tyle nienawiści do innych. Ktokolwiek walczyłby o przetrwanie w tych czasach to trzeba ich potępić i wyzywać od najgorszych. Nie ważne czy to lekarze, właściciele restauracji czy taksówkarze… Trochę empatii bo jutro to TY możesz walczyć o swoje.

  • Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

   Zauważ pan, panie „tytus”, że walczących o wsparcie zaczyna być więcej niż tych wspierających…
   No nic tylko w pokorze na kolanka i modlić się… to tak samo goowno da jak i protesty…
   Ale pamiętajcie: wybory już za niecałe 3 wiosny…

   • Tylko ci ludzie też płacą podatki (nie kombinują przy tym tak jak ogromne firmy a i tak oni dostaną najwięcej) oraz zatrudniają inne osoby. Niszcząc te miejsca pracy i tych podatnikow gospodarka wiele straci, to nie wiem czy wymiarze długoterminowym bedzie to opłacalne dla finansow panstwa.

    • Tylko zobacz, że wiele grup nie walczy o przetrwanie i zasiłem na chleb tylko idą z roszczeniami na maxa, zobaczyli że rząd jest miękki to może uda się na zamieszaniu zarobić, naprawdę trudno popierać prymitywne cfaniactwo

   • wybory nic nie zmienią: każdy kto ma jakieś zastrzeżenia do obecnej władzy: to „lewak”, „pełowiec” albo inne „zbok” (czytaj LGBT), a uwagi to „kwik”.
    Byliśmy straszeni uchodźcami, ideologią gender, LGBT (słynne strefy), adopcjami dzieci przez małżeństwa/pary jednopłciowe.
    Przyjdą wybory, kolejnego „stracha” się wyciągnie, TVP nagłośni, a o.Tadeusz poświęci lub egzorcyzmy urządzi.

    Rządzenie przestraszonymi jest banalnie proste

  • To co? Jeszcze bardziej zadłużyć kraj by wszystkich obdzielić? A może dodrukować piniędzy?

   • Mniej zadłużyłoby to niż 500+ czy pompowanie pieniędzy w kościół, a dałoby to lepsze efekty.

  • To niech blokują drogi tym co żądza to cała propaganda a nie ludziom którzy wracają do domu po całym dniu pracy. Co zwykły szaty człowiek jest temu winien. Niech jadą do Warszawy i zablokują wjazd do Sejmu i posesji posłów.

 3. a ile osób nie ucierpiało finansowo przez COVID? chyba tylko korpo-mrówki na pracy zdalnej i urzędasy.

  • Ludzie ogarnijcie się.

   Raczej tylko świnie na wiejskiej, cały ten sejm ma się dobrze i nie narzekają, a nie czekaj na początku roku chcieli sobie podwyżki dać jednak i oni tam maja ciężko. Musimy ich wspierać.

  • nie no też Beatka Kozidrak się dobrze trzyma… setki tysięcy zł dla firmy, kręcą o niej film, mural dostała za frajer w centrum miasta od Żuczka bo piosenkę wydaje.

 4. Wszyscy powinni razem w jednym czasie protestować taksówkarze, właściciele autokarów, kobiety, właściciele restauracji itd Wtedy nasi „rządzący” zobaczą co zrobili z krajem. Musimy być wszyscy zgrani i solidarni,Bo inaczej policja będzie rozganiała jeśli będzie garstka protestujących ale jak już zobaczą większość to żaden nie odważy się podskoczyć

 5. Wszyscy mają lipe to znaczy że mają utrudniać życie innym?

 6. Jestem lekarzem nie wykonuje zabiegów siedzę w domu mam podwójną pensję jest super.

 7. Nauczyciele mają lepiej hahaha.

 8. A ny oczekujemy nie kreceniu taksometru i jazdy na około, a jak wam mie pasuje zmiencie prace i wezcie kredyt

 9. Wszyscy powinni dostać wsparcie finansowe! ZUS i podatki płacę na czas,więc chyba teraz coś mi się należy!

 10. 3600 złotych na ZUS? Jakim cudem?

Kursy walut

 • USD 3.981zł 0.84%
 • GBP 5.035zł 0.57%
 • EUR 4.3492zł 0.38%
 • CHF 4.551zł 1.06%

Polub nas