Niedziela, 21 lipca 202421/07/2024
690 680 960
690 680 960

Na spacerze w lesie znalazł zakopanego żywcem psa (zdjęcia)

Podczas spaceru w lesie usłyszał piski i skomlenie psa. Mężczyzna po chwili natrafił na zakopane żywcem zwierzę. Policjanci poszukują sprawcy tego bestialskiego czynu.

Dziś około godz. 10.30 policjanci otrzymali zgłoszenie od mieszkańca Huty Komorowskiej, że w lesie znalazł zakopanego żywcem psa. Z relacji mężczyzny wynikało, że niedaleko przystanku kolejowego w Hucie Komorowskiej, usłyszał odgłosy przypominające płacz dziecka. Mężczyzna zorientował się, że odgłosy te dochodzą spod ziemi niedaleko leśnej ścieżki.

Razem z synem, po którego poszedł, rozkopali to miejsce i tuż pod powierzchnią ziemi zobaczyli żywego psa. Niezwłocznie powiadomili policję. Jak się okazało zwierzę zostało zakopane wraz z łańcuchem w dole o głębokości około pół metra.

Wystraszone zwierzę trafiło do przytuliska w Majdanie Królewskim, gdzie przejdzie szczegółowe badania. Policjanci pracują nad ustaleniem okoliczności i sprawcy tego zdarzenia.

Na spacerze w lesie znalazł zakopanego żywcem psa (zdjęcia)

Na spacerze w lesie znalazł zakopanego żywcem psa (zdjęcia)

(fot. Policja Kolbuszowa)

42 komentarze

 1. Sqsyna własnoręcznie bym zakopał jak on tego psiaka, a na wierzchu zpalił ognisko

 2. Na bank to typ z PO

  • ten od was,wy tylko kler wielbicie i płody,a cierpienie żyjących chorych ,słabych istot was nie obchodzi

 3. Po co zakopywac? Przyczepić do pendolino

 4. Do pendolino przyczepić tego buraka co psa zakopać

 5. Pies sobie schron kopał a tu wielkie halo.

 6. A jakim trzeba być idiotą żeby z powrotem przyprowadzić psa w miejsce zakopania? Położyć go i robić zdjęcia, właśnie po co?

  • idiota właśnie napisał komentarz – to przecież rpm – rozwalony przychlast mułowaty

 7. Gdyby była możliwość publkowania adresu zamieszkania i mordy tego szczocha co to zrobił, osobiście bym się udał z pozdrowieniami do tego przezroczystego szczuna.

 8. zawsze zastanawiam się po co takie coś jak ten zwyrodnialec żyje,po co w ogóle zostało stworzone,wiadomo ile jeszcze zwierząt skrzywdził,a może i ludzi

 9. No nie jest to jakis wyjatek Bo niecale 2 miesiace temu Sam znalazlem przypadkiem zakopanego psinke teraz ze szczeniakiem odkopalem go wziolem Na wpol zywych do domu wezwalem lekarza ten niezle sie Musial natrudzic by ich uratowac ale udalo sie oboje zyja I maja sie doskonale I co wazne sa u mnie a policja weszyla I wyweszyla zloczynce I wynagrodzila 4 letnia odsiadka I co wazne szczyl Musial mi zwrocic koszta leczenia a te byly niemale I ma dozywotni zakaz posiadania zwierzat

 10. Mondry jak Franio

  Zwierze to bydle a człowiek jeszcze większe bydle.

Z kraju

Sport