Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Na ścianę szpitala w Lublinie naniósł wulgarne napisy. Mówił, że malowanie to jego pasja

Sporo będzie kosztowało 33-latka z Lublina zamiłowanie do malowania. Straty spowodowane działalnością mężczyzny oszacowano na 10 tys. złotych. Wkrótce jego pasję oceni sąd.

W minioną sobotę policjanci z II Komisariatu Policji w Lublinie otrzymali zgłoszenie o akcie wandalizmu. Na ścianie jednego z lubelskich szpitali sprawca naniósł szereg wulgarnych napisów. W ten sposób doszło do uszkodzenia mienia. Straty oszacowano na 10 tysięcy złotych.

Kryminalni ustalili i zatrzymali sprawcę. Jak się okazało malunki na ścianie wykonał 33-latek z Lublina. Mężczyzna został przesłuchany w charakterze podejrzanego i usłyszał zarzuty.

Sprawca przyznał się do popełnienia przestępstwa. Wyjaśnił, że naniósł napisy, gdyż malowanie to jego pasja. Za zniszczenie mienia grozi do 5 lat więzienia.

(fot. pixabay.com\ilustracyjne)

11 komentarzy

  1. „***** ***” Nie pochwalam, ale rozumiem.

  2. BSK by jeszcze złapali. Oszpecone jego bohomazami budynki.

  3. 50 pał na jaja, kopa w d. i do domu.

  4. Już był taki jeden co malowanie było jego pasją, a potem wojnę rozpetał.

  5. Dobrze mu tak! Następnym razem niech się zastanowi, zanim coś zrobi.

  6. Rozśmieszają mnie te dopiski redaktorów grozi kara pięć lat. Tiu nie powinno być żadnych tłumaczeń zawiniłeś płacisz za odnowienie i społecznie odrabiasz kasę która państwo za ciebie zwróciło pokrzywdzonemu. W przypadku nie podporządkowania do ciupy i na rodziców kara spłaty i utrzymania go w zakładzie pracy,

  7. Do paki lewaka.

Z kraju