Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Na miejscu kradzieży zgubił swój telefon komórkowy

Policjanci na miejscu kradzieży maszyny budowlanej znaleźli telefon komórkowy, który został pozostawiony przez sprawcę. Radzyńscy mundurowi bez trudu namierzyli złodzieja chwilę po popełnieniu przestępstwa. Dodatkowo okazało się, że 37-letni mężczyzna, który przyjechał na miejsce kradzieży samochodem, był pod wpływem alkoholu, mając w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu.

We wtorek wieczorem dyżurny radzyńskiej komendy został powiadomiony o kradzieży zagęszczarki, która została pozostawiona na skrzyni ładunkowej samochodu marki Ford. Samochód ten został zaparkowany na parkingu w miejscowości Suchowola, a sprawca wykorzystał okazję, aby ukraść maszynę. Policjanci znaleźli na trawie telefon komórkowy, który należał do sprawcy kradzieży. Wartość skradzionej maszyny została oszacowana na niemal 10 tysięcy złotych.

Chwilę po popełnieniu przestępstwa mundurowi zauważyli mężczyznę, który z ukrycia obserwował działania policjantów. Okazało się, że był nim 37-letni mieszkaniec gminy Wohyń. Mężczyzna próbował tłumaczyć, że szukał tylko swojego telefonu komórkowego, który miał zgubić podczas spaceru w tym miejscu.

W trakcie przeprowadzanych czynności ustalono także, że 37-latek przyjechał na miejsce kradzieży samochodem marki Volvo, będąc pod wpływem alkoholu. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał on w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu.

Amator cudzego mienia został doprowadzony do komendy i spędził noc w pomieszczeniach dla osób zatrzymanych. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty kradzieży oraz prowadzenia samochodu pod wpływem alkoholu. Za kradzież przewidziana jest kara do 5 lat pozbawienia wolności.

4 komentarze

  1. Złodziej, pijak… tylko dlaczego na aŁdicy przyklejone logo volvo?

  2. cebulaki to stan umysłu

    Wybatożyć dzbana i wypuścić. Szkoda kasy na więzienie. !00 batogów moja propozycja.

  3. Bardzo szybki w nogach

    Podobno to typowy polak za granicą czyli złodziej j pijak eh

  4. O takie Polskę walczyłem, bravo głąb głąba pogania mokry sen Soroza właśnie się spełnił zarzucić Świat nierobami ogłupiać do poziomu ameby i jeszcze żeby zostało z 1,5 miliarda takich tłumoków na tym łez padole żeby miał kto w fabrykach realizować bogatych zachcianki i wtedy życie będzie cudowne

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo