Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Przy ławce znaleziono zwłoki młodego mężczyzny. Trwa ustalanie przyczyn jego śmierci

Na puławskim osiedlu, przy jednej z ławek zauważono niedającego oznak życia mężczyznę. Nie udało się mu pomóc. Teraz sprawą zajmują się policjanci i prokuratura.

W niedzielę wieczorem przy ławce przed jednym z bloków przy ul. Eustachiewicza w Puławach mieszkańcy dostrzegli mężczyznę leżącego twarzą w dół. O wszystkim powiadomione zostały służby ratunkowe. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak się okazało 34-latek już nie żył. Przeprowadzone pod nadzorem prokuratora oględziny nie wykazały wstępnie, aby do jego śmierci mogły przyczynić się osoby trzecie.

Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok. Jej wyniki pozwolą na ustalenie przyczyn zgonu mężczyzny.

Jak nam przekazali okoliczni mieszkańcy, którzy powiadomili nas o zdarzeniu, 34-latek znany był z nadużywania alkoholu.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

6 komentarzy

  1. MOŻE NARKOMAN ZAWSZE ICH BYŁO PEŁNO W PUŁAWACH

  2. Nie doczekał się do lekarza specjalisty a może się i doczekał? Tylko przez rok nie zdiagnozowany przypisywane miał tabletki aby od bólu.

  3. Kiedy dopalacze wejdą za mocno

    • To był mój brat i żadnych dopalaczy oraz środków odurzających nie brał więc proszę sobie darować zbędne komentarze i uszanować ból rodziny po stracie bliskiej osoby