690 680 960

Na granicy stawiają kolejne ogrodzenie. Ma chronić zwierzęta przed okaleczeniem

Wzdłuż powstającego ogrodzenia na polsko-białoruskiej granicy powstaje kolejne. Ma chronić zwierzęta przed okaleczeniem.

Minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak poinformował w niedzielę, że na granicy polsko-białoruskiej powstaje kolejne ogrodzenie. Konstrukcja ma chronić przemieszczające się zwierzęta przed okaleczeniem.

Jak poinformowała dziś Straż Graniczna w Usnarzu Górnym, po białoruskiej stronie granicy, nadal koczuje grupa około 30 osób. Służby białoruskie na bieżąco dostarczają im potrzebne towary. Co więcej, cudzoziemcy mają możliwość ładowania swoich telefonów i powerbanków z agregatu prądotwórczego.

Wczoraj strażnicy graniczni odnotowali wyjątkowo dużo prób nielegalnego przekroczenia granicy. Funkcjonariusze SG zatrzymali 7 nielegalnych imigrantów, wszyscy to obywatele lraku, zaś 200 prób zostało udaremnionych. Za pomocnictwo w nielegalnym przekroczeniu granicy zatrzymano 2 obywateli Polski oraz obywatela Syrii z niemiecką kartą pobytu.

(fot. Mariusz Błaszczak)

33 komentarze

 1. Peło to szambo.

 2. przy granicy koczuje 30 osób ale prób nielegalnego przekroczenia było już 200… no i oczy wiście wszystkie udaremnione… stan wyjątkowy jak widać bardzo pomaga w sytuacji na granicy…. media dostają tylko te słuszne informacje… sytuacja opanowana…..
  ale najważniejsze że: „cudzoziemcy mają możliwość ładowania swoich telefonów i powerbanków z agregatu prądotwórczego”
  ale cyrk… aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahhahaahahhahahah

  • Największym osiągnięcie diabła, to gdy ktoś uwierzy, że nie istnieje. Uwierzyć, że nie ma zagrożenia ze wschodu, to krok do samounicestwienia.

 3. nie ma to jak dobrze wydane pieniadze
  ochrona ochrony

 4. Następnie postawią ogrodzenie, które ma chronić dwa poprzednie ogrodzenia.

Kursy walut

 • USD 4.2803zł -1.04%
 • GBP 5.2838zł -0.83%
 • EUR 4.7079zł -0%
 • CHF 4.7147zł -0.16%

Polub nas