Poniedziałek, 26 lutego 202426/02/2024
690 680 960
690 680 960

Na drodze leżał poobijany rowerzysta. Twierdził, że został potrącony przez samochód

Pijany rowerzysta zapewniał, że potrącił go samochód, a sprawca uciekł. Policjanci nie dali wiary jego opowieści. Wtedy mężczyzna przyznał, co się naprawdę wydarzyło.

W czwartek po godzinie 20 służby ratunkowe zostały zaalarmowane o potrąceniu rowerzysty na drodze wojewódzkiej nr 830 Lublin – Nałęczów. Na leżącego na jezdni cyklistę natknęli się w Sadurkach poruszający tą trasą kierowcy. Mężczyzna wyjaśnił, iż wjechało w niego auto ciemnego koloru, a po potrąceniu sprawca uciekł.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Funkcjonariusze ustalając szczegółowe okoliczności zdarzenia zaczęli nabierać wątpliwości, co do wersji przedstawionej przez cyklistę. Zwłaszcza, że alkomat wykazał w jego organizmie dwa promile alkoholu w organizmie.

Oględziny miejsca zdarzenia również nie potwierdziły, aby doszło do kontaktu roweru z samochodem. Wtedy mężczyzna przyznał, że jadąc po pijanemu stracił panowanie nad jednośladem i przewrócił się na jezdnię. Teraz policjanci prowadzą dalsze czynności w tej sprawie.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

5 komentarzy

  1. Zwłaszcza, że alkomat wykazał w jego organizmie dwa promile alkoholu w organizmie.

  2. Gawędziarka jedna

    Teraz policjanci prowadzą dalsze czynności w tej sprawie… pewnie skończy się 2,5 tysięcznym mandatem, który spłaci w miesięcznych ratach, zaraz jak tylko otrzyma 500+ na dziecko/dzieci.

  3. I 2500 mu dowalić !

  4. Przecież każdy może mieć dziecko i pobierać 500+, więc nie rozumiem skąd ta zazdrość? Każdy może mieć, ale nie każdy powinien.

  5. Chyba ròwnież był naćpany w nocy każdy samochòd jest ciemny xD

Z kraju

Polityka i społeczeństwo