Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Na drodze ekspresowej wjechał autobusem pod prąd na teren MOP (wideo)

Nasz Czytelnik zarejestrował nieodpowiedzialne zachowanie kierowcy autobusu, który na drodze ekspresowej postanowił wjechać pod prąd na teren miejsca obsługi podróżnych. Takie zachowania na drodze niosą ogromne ryzyko tragicznego w skutkach wypadku drogowego.

Do zdarzenia doszło w nocy na drodze ekspresowej S17 Warszawa – Lublin. Jak relacjonuje nasz Czytelnik, który przesłał nam nagranie, kierowca autobusu poruszającego się w kierunku Lublina przejechał MOP, postanowił jednak zawrócić.

– Właśnie przez taką nieodpowiedzialność są wypadki. Trasa S17 Warszawa – Lublin, gość autobusem wjeżdża na MOP-a pod prąd. Jechał w stronę Lublina z Warszawy i przejechał wjazd na MOP-a, wiec postanowił wjechać pod prąd zawracając na drodze – relacjonuje Czytelnik.

Tego typu zachowanie na drodze może być przyczyną groźnego wypadku. Ku przestrodze!

(fot. wideo nadesłane Damian)

8 komentarzy

 1. Powinien dostać zakaz na kilka lat

  • W sumie betonowe słupki na P-21 też by się przydały żeby żaden „geniusz” już tak nie próbował

 2. Kolejny zafodowiec… wina osobówki bo mu zajechał !!

 3. Porucznik Borewicz

  Ku przestrodze to powinien mieć zatrzymane prawo jazdy!!!

 4. na MOPach rządzi ukraina…co chwile slychac tylko szo szo….zaknac granice z tymi ***:D

 5. Kolejny dzień drogowych ekscesów tych, którzy mają się za elitę kierowców i zawsze są pierwsi do pouczania innych i mówienia im, co robią na drodze źle.

  Często człowiek zastanawia się, czy niektórzy kierowcy osobówek nie znaleźli swojego prawka w chipsach. Strach pomyśleć, gdzie znajdują je ci, którzy mają kategorie C i D.

  • W przeciwieństwie do Ciebie przeszli test na inteligencję. Bał się chłop kary od pracodawcy więc kombinował. I żeby nie było. Bardzo głupio wykombinował

 6. Oczywiście ,to wielka głupota i nieodpowiedzialność tego kierowcy ,ale dziwi mnie i przeraża zachowanie łudzi ,jak złapią człowieka na błędzie ,to trąbią albo w internecie ,albo na drodze trąbią, najlepiej to hejtowac i krytykować ,bo to jeden tylko taki kierowca,a reszta to sami giganci i dżentelmeni na drodze,co za prosty i żałosny naród ,tylko hejtowac i pognębić umie ,aby tylko złapać kogoś na błędzie.Mamy Cię!!!!!

Z kraju

Polityka i społeczeństwo