Na drodze ekspresowej S17 doszczętnie spłonęło auto (zdjęcia)

W poniedziałek w nocy na drodze S17 doszło do pożaru pojazdu osobowego. Pomimo przeprowadzonej akcji gaśniczej pojazd doszczętnie spłonął.

Do pożaru pojazdu osobowego doszło w poniedziałek przed godziną 23 na drodze S17 w miejscowości Parafianka w powiecie puławskim, pomiędzy węzłem Skrudki a węzłem Ryki Południe. Na miejscu interweniowali strażacy z Puław i Żyrzyna oraz policja. Zanim ratownicy dotarli na miejsce, kierujący autem opuścił pojazd.

Pomimo przeprowadzonej akcji gaśniczej samochód doszczętnie spłonął. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Przez kilkadziesiąt minut, na pasie w kierunku Warszawy, występowały utrudnienia w ruchu.

Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności pojawienia się ognia. Utrudnienia z przejazdem zakończyły się po godzinie 1 we wtorek.

(fot. OSP KSRG Żyrzyn)

Zobacz również

28 komentarzy

 1. Wygląda na Smart Fortwo.

  • Racja, to Smart. Bardzo ciekawa koncepcja pojazdu sprzed już ponad 20 lat. Kupiłem jakiś czas temu i mam niemal kolekcjonerski egzemplarz.

 2. Dziwne że ktoś to auto postawił na trawniku na ul. RÓŻANEJ W Lublinie…. przecież to na złom tylko się nadaje.

 3. „…doszczętnie spłonęło aut” – znowu biedny Polak mądry po szkodzie, nie miał czym, a jak miał t nie umiał użyć, wolał zadzwonić i poczekać aż „ktoś” mu ugasi.

  • Gaśnicą samochodową to możesz sobie grilla ugasić a nie samochód, miałeś kiedyś styczność z płonącym lub zaczynającym płonąć samochodem że wyciągasz takie opnie pseudo specjalisto od siedmiu boleści.

   • zgadza sie gasnica samochodowa 1kg ugasi poczatek pozaru a pozniej to juz mozna sie tylko patrzec widzialem jak te duze byly w uzyciuz titra poszlo ze 3 i dalej sie pali

  • Ty rozumiem agregat gaśniczy na plecach wszędzie ze sobą nosisz.

 4. Smart fortwo 450. Widać po ramie tridion która została. Zaniedbane egzemplarze często to spotyka, z powodu wycieków paliwa na silnik, czy oleju. Jak się nie dba takie są skutki.

 5. I znowu kolejny pożar samochodu spalinowego. Płoną jak pochodnie praktycznie każdego dnia. Czas przesiąść się na elektryki.

 6. Cham bity deską:)

  to nie auto..to taczka;)

 7. I zostanie zasyfiony asfalt.

 8. Elektryki też płoną i to częściej niż benzyniaki i ropniaki

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Życie świętego Stanisława Papczyńskiego w formie rysunków na piasku
Superauta dla Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie
Pobiegnij leśnym szlakiem w szczytnym celu
Wyprawa – „Uroczyska pogranicza zapomniane cmentarze Polesia”
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi