Czwartek, 25 czerwca 202625/06/2026
690 680 960
690 680 960

MotoShow 2014

Podczas tego wydarzenia swoje umiejętności zaprezentowali najlepsi polscy stunterzy. Ekstremalną jazdę na jednośladach można było obejrzeć na ul. Nadbystrzyckiej przy Politechnice Lubelskiej. Impreza odbyła się w ramach KULturaliów.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

[ARTYKUŁ PRZENIESIONY DO ARCHIWUM]

2014-05-10 09:24:45
(fot. lublin112.pl)

2 komentarze

  1. szkoda ze to było zorganizowane w takim terminie gdzie normalni ludzie (nie studenci) pracują

  2. Ocena: 0

    szkoda że było tylko 2 chłopaków z Zamościa i Gokart 🙁 trochę nudno było,
    Rok temu było o wiele lepiej 🙂 ale czekam na następny motoshow 😉

Z kraju

Lubelski biznes

Biznes i handel

Sport

Polityka

Społeczeństwo

Zdrowie i styl życia

Nauka i technologia