Niedziela, 03 marca 202403/03/2024
690 680 960
690 680 960

Motocyklista wjechał w zaparkowane auto. Mężczyzna zginął na miejscu

Tragiczne w skutkach zakończył się wypadek na lokalnej drodze w powiecie radzyńskim. Nie udało się uratować życia motocyklisty.

51 komentarzy

 1. arcy Wieś …… kolego bardzo Ci
  wspołczuję atmosfery w domu ….:~(

 2. A po co blokować drogę jak pajac motocykla uderzył w samochód na posesji ..chciał się zabić to się zabił i po sprawie.

 3. Ha ha ha … komu nerke ?

 4. Motocyklista bez uprawnień, bez zapietego kasku, motocykl nie zarejestrowany i nie ubezpieczony

  • Jak dobrze poinformowany sąsiad! Wszystkimi się tak interesujesz ? Nie masz własnego życia?
   Na pogrzebie tak samo powiesz rodzinie czy będziesz udawał żal i smutek z tego powodu? ! Znając takim sąsiadów to oczywiście to drugie!

 5. Z całym szacunkiem dla redakcji, ale ni „w skutek” tylko „wskutek”. Pozdrawiam 🙂

 6. pasjonat wolnej jazdy

  Jaka „pasja ” ? do zapier…lania ile fabryka dała po dziurawych popękanych i skoleinowanych drogach ? …”pasjonat” to jedzie 50 na godzinę bo to teren zabudowany …

 7. Elegancko. Stary gsxf 750 i sandałki typu crocs. Totalny brak wyobraźni i umiejętności. Przywalić w stojący samochód znajdujący się poza jezdnią to trudno nazwać pechem. Motocykle to niebezpieczne zabawki w rękach ludzi bez umiejętności. Dobrze że nikt inny nie ucierpiał.

 8. Szalał kilka dni,jeździł pijany,dołączył do ojca jasia

  • Szalał i pił za swoje zarobione pieniądze więc nic Ci do tego. Skoro zauważyłeś to wcześniej było zgłosić to tam gdzie powinieneś.

  • Nikomu krzywdy tym nie robił. Nie wywlekaj niczyich spraw rodzinnych bo nie każdy ma taką szczęśliwą rodzinkę jak TY. Zajmij się swoją rodziną. Powinni takie komentarze od razu kasować bo nic nie wnoszą

 9. jeździł szybko,ale bezpiecznie

Z kraju

Polityka i społeczeństwo