Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Motocykl uderzył w słup. Życia kierowcy jednośladu nie udało się uratować (zdjęcia)

Tragicznie w skutkach zakończył się wypadek, jaki miał miejsce wieczorem na obwodnicy Biłgoraja. Pomimo starań ratowników, 26-latek nie przeżył. Droga jest zablokowana.

Do wypadku doszło w niedzielę o godzinie 18:30 w Biłgoraju. Na drodze wojewódzkiej nr 858, w ciągu północnej obwodnicy miasta, motocykl uderzył w słup. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego, policja oraz lotnicze pogotowie ratunkowe.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący motocyklem marki Kawasaki 26-latek stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku tego jednoślad wypadł z jezdni po czym uderzył w słup. Zdarzenie miało miejsce na odcinku między drogą wojewódzką nr 835 a ul. Moniuszki.

W momencie przyjazdu ratowników, mieszkaniec Biłgoraja nie wykazywał funkcji życiowych. Mimo przeprowadzonej resuscytacji krążeniowo-oddechowej nie udało się uratować mężczyzny. Zmarł na skutek doznanych obrażeń ciała.

Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności, a przede wszystkim przyczyn wypadku. Droga jest zablokowana w obu kierunkach. Pojazdy kierowane są objazdem ulicami miasta.

(fot. Biłgorajska.pl)

16 komentarzy

  1. Choc droga byla sucha, warunki idealne. To gamon zap… i przyladowal w palme.

  2. Jednośladem niebezpiecznie bez celu.

  3. A może moto wpadło w shimmy… Wtedy łatwo o panikę, a motor zrzuca w parę sekund. Wieczny odpoczynek…

  4. … skomentowali wszyscy „mądrzejsi” od denata

    • Skoro nadal żyją, to widocznie jednak mądrzejsi… Tak właśnie działa selekcja naturalna w najczystrzej postaci.

  5. Może policja biłgorajska by się wzięła do roboty i trochę ukróciła zapędy niektórych motocyklistów którzy znacznie przekraczają prędkość na ul. Kościuszki w Biłgoraju?

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo