690 680 960

Morderstwo przy ul. Bursztynowej: Mateusz C. nie przyznał się do zabicia Kamili. Odmówił też składania wyjaśnień

Stan zdrowia Mateusza C., który jest podejrzany o zabójstwo swojej partnerki Kamili N., w końcu pozwolił śledczym na jego przesłuchanie. Mężczyzna odmówił jednak składania wyjaśnień i nie przyznał się do winy.

We wtorek śledczy, którzy zajmują się sprawą zabójstwa Kamili N., pojawili się w szpitalu przy ul. Jaczewskiego w Lublinie. Przebywa tam Mateusz C., który jest podejrzany o to, że na początku maja w jednym z mieszkań przy ul. Bursztynowej dokonał zabójstwa 25 – latki. Po imprezie, jaka odbywała się w wąwozie na Czubach, wraz z Kamilą N. przyszli do mieszkania.

Wtedy Mateusz C. rzucił się na dziewczynę, zaczął ją dusić a następnie za pomocą tłuczka do mięsa zadawał jej ciosy m.in. w głowę. Dodatkowo czterokrotnie ugodził dziewczynę nożem w klatkę piersiową. Później usiłował popełnić samobójstwo skacząc z 11 piętra.

Ponieważ stan zdrowia mężczyzny znacząco się poprawił, biegli lekarze zezwolili na jego przesłuchanie. Mateusz C. odmówił jednak składania jakichkolwiek wyjaśnień w tej sprawie. Śledczy przedstawili mu również zarzuty, zrozumiał je, jednak nie przyznał się do dokonania zabójstwa. Prokuratura wystąpiła do sądu o tymczasowe aresztowanie 25-latka. Nie będzie to jednak takie proste.

Należy się oczywiście spodziewać, ze za czyn którego miał dokonać podejrzany, sąd przychyli się do wniosku prokuratury. Jednak mężczyzna wciąż musi znajdować pod opieką lekarzy. Dlatego też nie trafi do lubelskiego aresztu, lecz konieczne będzie znalezienie w Polsce zamkniętego ośrodka wyposażonego w szpital.

(fot. lublin112)
2017-05-30 18:46:51

32 komentarze

 1. Pomijając fakt morderstwa – jaka inteligentna młoda kobieta (studentka) wdaje się w związki z wielokrotnie skazywanym recydywistą?

 2. zakład że dostanie zawiasy?

 3. Skoro odmawia składania wyjaśnień (ma do tego prawo),a dowody są niezbite,to i Sąd nie powinien uwzględnić żadnych okoliczności lagodzacych i dowalic śmieciowi najwyższy wyrok! Miejmy nadzieję że tak się stanie.

 4. Jeśli wcześniej piszecie że zadz

 5. Już się tak nie produkujcie, bo mi się niedobrze robi. Już dawno każdy wie o co chodzi i że to jest odrażające i bezsensowne morderstwo młodej dziewczyny przez niewiele starszego gówniarza. Na razie to wy pionki nie będziecie decydować o czyimś być albo nie być.

 6. Zrzucić go z wyrkiem jeszcze raz i nie zapomnieć drzewa wyciąć .

 7. Wziął dobrą papugę i tyle w temacie…

  • Nie rozumiem tylko po co pceniacie ta biedna dziewczyne jaka nie bylaby to nikt nie mial prawa jej tego zycia odebrac Wiec to nawet nie podlega dyskusji a sposob jeszcze w jaki ja zabil byl okrotny i swiadomy wiec moim zdaniem nie nalezy sie zadno usprawiedliwienie dla niego tylko najsurowszy wymiar kary a kazdy moze slepo sie zakochac badz zboczyc z drogi i nie oznacza to ze odrazu ma miec odebrane zycie

 8. Jeszcze raz niech skacze. Tylko w locie niech do niego strzelaja. A potem na miejscu zakopia. Nie ma tu dla takich miejsca. Ja chodze z synem na spacery po tym osiedlu a tam gdzie skakal jest plac zabaw. Jeszcze komus by kark zlamal. Nie ma słów!!!

Kursy walut

 • USD 3.985zł -0.15%
 • GBP 5.0509zł -0.09%
 • EUR 4.3337zł -0.36%
 • CHF 4.5678zł 0.02%

Polub nas