Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Montują wagi w nawierzchni dróg. Przeładowane ciężarówki będą natychmiast zatrzymywane

Największą plagą polskich dróg, są przeładowane ciężarówki. Niebawem rozpocznie się skuteczna walka z kierowcami, którzy nie stosują się do ograniczeń tonażowych. Mają w tym pomóc wagi zamontowane w nawierzchni.

38 komentarzy

  1. Każdy bus jeździ przeladowany inaczej się nie opłaci

  2. Czytam i czytam i w sumie nie ma ani jednego komentarza sensownego odnośnie „busów” do 3,5 tony. A wiecie, że te busy do 3,5 tony można rejestrować nawet do 6 ton? I to są te same busy? tylko muszą mieć tachograf legalny i kierowca prawko kat. „C”?? Z tych komentarzy wynika, że bus o masie całkowitej do 3,5 rujnuje nawierzchnie ale taki sam bus jak ma tacho i waży 6 ton to juz nie rujnuje. To jest właśnie parodia z tym. Fabryka je produkuje z przeznaczeniem do wożenia większego ładunku niż plus minus 1 tona. Tu chodzi jak zwykle o biurokracje, że urząd jakiś nie zarobi na legalizacjach, rejestracjach, viatolach itp., a nie o nawierzchnie jezdni. Pozdrawiam.

  3. Zaraz zaraz, ale w Mostach koło Polichny te wagi były już od lat…

  4. Prawidło jest jedno…TIRY NA TORY!!!

  5. Ja niedawno jechalem rano busem z Krasnobrodu do Zamoscia. Ten to dopiero byl przeladowany ludzi bylo tyle ze nie bylo jak telefonu wyciagnac z kieszeni

  6. waga w Mostach hahahah ,a kamień z kieleckiego przez Kraśnik wjeżdza i kto tu jest głupi ?? albo kto ma w tym interes, widzicie tu sens tej wagi w Mostach ,bo ja nie

  7. super pomysł z tą wagą w Mostach zaraz za Kraśnikiem w stronę Rzeszowa, więcej tam kontroli ITD powinno być ! Niech ważą każdą ciężarówkę !!!

  8. Poszerzta DK 19 miedzy Kwasnikiem a Johanesburgiem , gdzie nie wiem czy przepisowe 5 metrów jest , kutwa jego mać . A wagą se muzg zważta . Labolatoryjną .