690 680 960

Młody mężczyzna spadł z rusztowania. W ciężkim stanie trafił do szpitala

Przed południem na jednej z budów w Świdniku miał miejsce groźny wypadek. Mężczyzna spadł z wysokości na betonową posadzkę. Teraz policjanci prowadzą postępowanie mające na celu ustalenie przyczyn zdarzenia.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 10 przy ulicy Konwaliowej w Świdniku. Na prowadzonej tam budowie mężczyzna spadł z wysokości. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, 22-letni mężczyzna znajdował się na rusztowaniu o wysokości ok. 2 metrów. Z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn upadł na betonową posadzkę.

Mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Jak nas poinformowano, doznał on poważnych obrażeń ciała. Lekarze wstępnie uznali, że mogą one nawet zagrażać jego życiu. Teraz policjanci prowadzą postępowanie mające na celu ustalenie przyczyn wypadku.

(fot. pixabay- zdjęcie ilustracyjne)

3 komentarze

  1. Wysokość własnego wzrostu nigdy nie jest adekwatne do wysokości upadku.

  2. Zdrowie na budowie!

  3. Dobry przykład, jak nie wiele potrzeba, żeby doszło do wypadku. Wysokość niewielka, chwile nieuwagi i być może kalectwo. Dlatego trzeba wszystkie możliwe sfery życia człowieka ustalać na takich zasadach i tak je organizować, żeby drobny błąd (np. potknięcie się na rusztowaniu, czy przechodzenie przez jezdnie) nie kończyły się tragicznie.
    Mogło być tak, że ranny mężczyzna wczoraj pisał na forum, że on jest ostrożny, że jemu nie może się nic złego stać, bo uważa na siebie.

Kursy walut

  • USD 4.5111zł 0.02%
  • GBP 5.4497zł -0.08%
  • EUR 4.6884zł -0.23%
  • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…