Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Mieszkanka Lublina straciła pieniądze, ktoś je wypłacił w Pruszkowie. Policjanci poszukują tego mężczyzny

Policjanci z IV komisariatu w Lublinie poszukują mężczyzny, który wypłacił pieniądze z oszustwa metodą na „BLIK-a”. Wizerunek podejrzanego zarejestrowały kamery monitoringu w Pruszkowie. Jeżeli ktoś go rozpoznaje, proszony jest o kontakt z lubelskimi policjantami.

Pokrzywdzona mieszkanka Lublina straciła 2 tysiące złotych. Kobieta została oszukana podczas próby sprzedaży przez Internet sukienki. Kobieta po wymianie korespondencji z osobą rzekomo zainteresowaną zakupem otrzymała link do odbioru płatności.

Po zalogowaniu się na stronę swojego banku sprawca uzyskał dostęp do jej środków i wypłacił je za pomocą kodów BLIK. Do wypłaty pieniędzy doszło w bankomacie na terenie Pruszkowa.

Wizerunek sprawcy odbierającego pieniądze nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś go rozpoznaje, proszony jest o kontakt z 4. komisariatem Policji w Lublinie przy ulicy Zana 45, telefon 47 811 48 00 lub z najbliższą jednostką Policji pod nr 112.

(fot. Policja Lublin)

10 komentarzy

  1. Czapeczka, nieogolony, aŁdi. Co drugi na wsi tak wygląda.

  2. Hehehe wygląda jak Guban.

  3. „Po zalogowaniu się na stronę swojego banku sprawca uzyskał dostęp do jej środków i wypłacił je za pomocą kodów BLIK”.
    To znaczy, że to sprawca zalogował się na stronę swojego banku?

  4. Patryk i co z tego.

  5. Ja też odbieram wypłatę za pomocą linkòw…