690 680 960

Zdemolowała słup i ogrodzenie, a następnie sobie poszła. 21-latka była nietrzeźwa (zdjęcia)

Wsiadła po alkoholu za kierownicę volvo, a następnie uderzyła w słup i ogrodzenie na jednej z posesji w Suchawie. Kobieta zostawiła rozbity pojazd i sobie poszła. W chwili zatrzymania była nietrzeźwa.

Do zdarzenia doszło we wtorek rano na jednej z posesji w Suchawie w powiecie włodawskim. Policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że kierująca samochodem marki Volvo wjechała w ogrodzenie posesji, uszkodziła słupki, siatkę, maszt antenowy oraz słup trakcji energetycznej. Po tym wszystkim sprawczyni kolizji zostawiła pojazd na miejscu i poszła na sąsiednią posesję.

Mundurowi pracujący na miejscu zdarzenia ustalili właściciela pojazdu. Ten jednak odmówił wskazania, komu go użyczył. Policjanci szybko dotarli do kobiety, która nim kierowała. Okazała się nią 21-letnia znajoma właściciela auta.

Funkcjonariusze wyczuli od młodej kobiety woń alkoholu i poddali ją badaniu na stan trzeźwości. Badanie wykazało, że 21-latka miała ponad 0,6 promila alkoholu w organizmie. Jak się okazało, 21-latka nigdy nie miała uprawnień do kierowania. Samochód odholowano na parking strzeżony, a w związku z uszkodzeniami zatrzymano dowód rejestracyjny volvo.

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna, świadczenie pieniężne od 5 do 60 tysięcy złotych oraz zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych od 3 do 15 lat. Zarówno kobieta, jak również, jej znajomy będą odpowiadali przed sądem za popełnione wykroczenia.

(fot. Policja Włodawa)

9 komentarzy

 1. wesolutka balbinka z pustostanem po mózgu 😛

 2. Pewnie wczorajsza była dżesika ,ale tak czy śak z 20pln beknie już ją się oto postaram…

 3. To się nazywa „szczęśliwy wypadek”. A właściwie szczęśliwe zdarzenie. Nikogo nie zabili. Nie pójdą siedzieć. Nie trzeba będzie nikomu renty płacić. Straty materialne niewielkie.

 4. Karynka to się popisałaś.

 5. Na początek, za te 0,6 promila, powinna posiedzieć 60 dzionków, a dopiero potem niech ją sądzą.

 6. Zawsze mówię: miej ze sobą Tik Taki a unikniesz kłopotów.

 7. Pewnie w domu wszyscy piją i młoda larwa nie wie, że można na trzeźwo żyć…

 8. Qń polski padalcu ty od urodzenia zygzakiem pełzasz to pewnie z dziada pradziada u ciebie piją

Kursy walut

 • USD 4.2234zł 0.19%
 • GBP 5.2146zł 0.14%
 • EUR 4.5294zł 0.11%
 • CHF 4.6758zł 0.27%

Polub nas