Niedziela, 14 kwietnia 202414/04/2024
690 680 960
690 680 960

Miejskie lubelskie fontanny niczym kąpieliska. Pływanie, spacerowanie i wodne zabawy pod okiem dorosłych (zdjęcia)

Nadal wiele osób myli fontanny z kąpieliskami i zupełnie im nie przeszkadzają wodne harce ich dzieci. Teraz oprócz fontanny na Placu Litewskim, do dyspozycji kąpiących się jest „kąpielisko” w Parku Ludowym.

30 komentarzy

  1. Przez fontannę w parku ludowym przewaliła się dzisiaj zgraja gówniaków, aż dziw, że woda nie zmieniła jeszcze koloru.

  2. Niczym dzikie świnie w bojorze.

  3. nic nie może być w parku pięknie wszystko jest ładnie wygląda na chwile potem jest zepsute przez dzieci totalna masakra ,matki bardzo bardzo sa nieodpowiedzialne robią co chcą zero policji i straży miejskiej

  4. Za granicą, np w hiszpanii to normalne…

  5. Wakacyjny wypad nad wodę po lubelsku.

  6. Ja tam lubię takie obrazki. Pełnia szczęścia u dzieci udziela się wszystkim. Jak się drzewa wyrywa, to decydent kary nie ma, tylko premię.

  7. Czytam te wasze komentarze, to rzygać mi się chce, tyle jadu. Ta srrandemia i siedzenie w domach to wam rozum odebrała zasmarkańcy, won od dzieci.

  8. Bo Polak lepiej wie co wolno i nikt mu nie będzie mówił co ma robić. Jedyna zasada to brak zasad. Dlatego właśnie tak nas lubią na świecie. Dzicz.

  9. Do tego fontanna w Parku Ludowym poniszczona nie mówiąc o placach zabaw. Czy miasto nie widzi tego przecież ten park jeszcze chyba na gwarancji A place poniszczone np karuzele na placu od wejścia od mostu przy Zygmuntowskich pourywane i leżą na piachu, nie tylko tym do tego przy atrakcjach dla dzieci takich dźwiękowe pourywane mloteczki.

  10. Zwierzęta nie ludzie !!

Z kraju